Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.13, 18:10   #13
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131140
Aldığı Teşekkür: 42557
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Taksim Dayanışması: Ahmet için saat 19.00'da Taksim'deyiz

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Siz benim uslubumu beğenmiyorsunuz,
bu üslüba sebep olan şahsın bana neler yazdından haberin yok galiba
adil olabiliyorsan önce onlarada bir bak derim

Evet Adil olabiliyorum, Ayni Hiristiyan Katolik aleminde oldugu gibi Papazla Görüstükten sonra, Günahlarin af edildigine inanmadigim gibi, bunlarida Cocuk Tecavüzcü Kulübü oarak adlandirabiliyorum!.

Tayyip simdiye kadar ne yapti?.

Dagdaki Cocuk Tecavüzcüleri Hocaliginla Af´ini temsil edipte, Mahkemelere sunmadimi?, Sundu!.

Millet Vekili Suc Üstü Arabasinda yakalandiginda, hemen Kosup, Millet Vekilinin Serefini yerine getirmedimi?, getirdi!

Polis Teskilatina kendi döneminde Cübbelileri yerlestiripte Destanlar yazdirip, Kendi Polisim Destanlar yazdi diye Avaz Avaz Bagirmadimi?, Bagirdi!.

Iste Adil olabilmek altinda, bunlari acik olarak söyleyip, saklamamak´ta var!.

Cocuk Tecavüzcüleri, Serefim Üzerine ne saklamaya calisirim, nede bunu destekleyenlerin, yalanlara kanmasina müsade vermeye calisirim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti