Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.13, 19:01   #34
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131066
Aldığı Teşekkür: 42524
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Başbakan Erdoğan'dan Olimpiyatlar İçin İlk Yorum

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Benigni Mesajı göster
İşte Canan ne güzel örnekledi bahsettiğimi. Böyle kafalarına göre beğenmedikleri şeyleri siliyorlar. Kime ne hakarette bulundum ben şimdi? Sadece kendi doğrumu söyledim.

Böyle satirlar ortaya atarak, ayni zamanda öbür arkadasida ilahilestirdiginin farkinda degilmisin?.

Bir zamanlar Direk olarak bir Üyemize atakta bulundugu icin, Ilk Banlanmasi olmustu!.

Simdi zaman üzerinden gecmis, halen O banlanmayi, kendi agzindan kacirdigini terbiyesizlik olarak anlayamamis, Madalya olarak tanitmaya kalkisti!.

Tesadüfen Ilk anlasmazsizligida takip ettigimde, Halbuki yorumda yapacakti, Real tarafinda kaldirilip, Arkadasa söyledikleri üzerine düsünmesi icin zaman tanindi!.

Burada fazla zaman gecirdigim icin, haberim var bu durumdan!.

Hem Sitenin Temiz Tutulmasi icin Görevlendirilmis Insanlari bu sekilde suclamanda iyi olmuyor!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla