Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.09.13, 19:51   #38
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161612
Aldığı Teşekkür: 177646
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Başbakan Erdoğan'dan Olimpiyatlar İçin İlk Yorum

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Benigni Mesajı göster
Westsilver'in benzer görüşlerini benimsemiyorum. Fakat, banlanmasına karşıyım. Madem özgürlükçü ve demokrat bir zihniyet için çalışıyoruz, isteyen istediğini hakaret etmeden söyleyebilmeli.
Bak hala neredesin.. Bir önceki mesajda alıntı yaptığım yazıyı görmene rağmen hala bunu diyorsun, üstelik yasaklama da yok henüz.. Kafamıza göre üye yasaklandığını da nerden çıkarttın?

Ben yalan söylüyorum demek ki.. Senin uslübun bu işte. Yanlış hatırlıyorsun da diyebilirdin. İstediğin gibi yazabilirsin, devam et. Ona göre de yanıtını alırsın elbette.

Yalana ihtiyacım yok. Niye yalan söyleyeyim? Sana hesap vermek zorunda da değilim. Kemalin Kızı isimli üye arkadaşa zamanında neler yazdığını unutmuşsun. Yalan ise, senin dediğin yalan.. Bu nedenle bir süreliğine yasaklanmıştın.

• Konu dışı iletileri silmek de kafamıza göre hareket etmek değildir.
  • Silinen yazıları tekrar geri getirmek mümkün değil. Her üye hakkında çetele de tutmuyoruz.
  • Westsilver'in görüşlerine katılıp katılmaman da sadece seni ilgilendirir..
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Benigni Mesajı göster
Ben kimseye hakaret etmedim. Böyle bir yazım varsa, hemen bul getir. Yalan söylüyorsun. Kafanıza göre insan siliyorsunuz. Westsilver'ın görüşlerine gram kadar katılmıyorum.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.