Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.09.13, 16:53   #13
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161480
Aldığı Teşekkür: 177591
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Bekarlara Darbe, 1+1 Daireler Yasaklanıyor..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Subutay Mesajı göster
Bakın karışılan insanların yaşam alanları değildir. Karışılan konu inşaat sürecidir ki devlet zaten her inşaat süreçlerini ve imalatı denetlemekle yükümlü kurumlara sahip ve bu konuda ki yasaları çıkarır kurumdur. Bu yüzden yasanın içeriğini okursanız daha net anlarsınız.
Subutay, konuyu ben şahsen okudum. Tabi kılıfın hazırlanması gerek, kılıfı güzel de hazırlamışlar..

Çok sayın başbakanımız eğitim sistemi ile ilgili değişiklikleri yapmadan önce "Dindar nesil yetiştireceğiz" dediğinden sonra asıl amaçları ortaya çıktı, 4+4+4 eğitim sistemi uygulamaya sokuldu.. (Detaylarına girmememe gerek yok.)

Bunların amacı belli..

Bu konu daha gündeme gelmeden 3 hafta kadar önce benim bir önceki mesajımda bahsettiğim pansiyoner olarak kullanılan küçük evlerin denetime tabi tutulacağı idi. Böyle bir kılıf hazırlamışlar.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.