Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.09.13, 16:57   #14
Subutay
Eflamor

Subutay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 166
Ettiği Teşekkür: 30889
Aldığı Teşekkür: 14584
Rep Derecesi : Subutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Bekarlara Darbe, 1+1 Daireler Yasaklanıyor..

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Subutay, konuyu ben şahsen okudum. Tabi kılıfın hazırlanması gerek, kılıfı güzel de hazırlamışlar..

Çok sayın başbakanımız eğitim sistemi ile ilgili değişiklikleri yapmadan önce "Dindar nesil yetiştireceğiz" dediğinden sonra asıl amaçları ortaya çıktı, 4+4+4 eğitim sistemi uygulamaya sokuldu.. (Detaylarına girmememe gerek yok.)

Bunların amacı belli..

Bu konu daha gündeme gelmeden 3 hafta kadar önce benim bir önceki mesajımda bahsettiğim pansiyoner olarak kullanılan küçük evlerin denetime tabi tutulacağı idi. Böyle bir kılıf hazırlamışlar.

Pansiyoner evlerin denetime tabi tutulmasından öte bu yönetmelik rezidansları ilgilendiren bir yönetmelik. Kimse apartmanlarda 1+0 daireler zaten yapmıyor. Bakın zaten 1+0 diye satılan daireler yasadaki boşluktan dolayı istedikleri ölçülerde yapıyorlardı.

Bakın konu tamamen inşaatın imar ve ruhsat süreçleriyle ilgili daire içleri veya denetimlerin dışındadır.
Asya boz kırlarında bir bebek dünyaya geldi. Bu bebeğe asya stepleri beşik oldu. Rüzgarlar şarkı söyledi ona. Yıldızlar yol gösterdi. Yağmurlar yıkadı. Bu bebek büyüdü ve ona Türkadını verdiler. Türk büyüdü kasırga oldu tayfun oldu. Türk budur. Türk tayfundur, kasırgadır, Boradır. | Mustafa Kemal Atatürk.

la şey e vaki ün mutlak bel küllün mümkin
nisi credideritis non intelligentis
Subutay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Subutay'in Mesajına Teşekkür Etti.