Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.09.13, 22:06   #5
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 28 Şubat Davasında 9 Tahliye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
ala' turka,

Siz gerçekten hayata at gözlüğüyle bakan, bünyeye zarar veren bir yapıya sahipsiniz. Neden bu kanaate vardım biliyor musunuz? Koyulttuğum cümleniz yüzünden.

Suçluluğu ispat edilene kadar, herkes masumdur. Gelişmiş beyin ve gelişmiş ülkelerde bu böyle. Siz kafadan onları suçlu ilan etmişsiniz bile. Çok yazık. Yazık, çünkü; yazdıklarınızı okuyanlar var.

Zalimlere alkış tutuyorsunuz ve zalimsiniz. Bir gün iftiraya uğradığınızı görürsem, sizin için zerre kadar üzülmeyeceğim. Kendi karanlığınızda boğulmanızı dilerim...
Ben tahliye edilenlerin suçlu olduğunuda belirtmedim, bu benim söylediğim hukuk kuralıdır,
28 subatta zulüm yapılmadığını savunuyorsanız bunu tartışabiliriz, ben asla zalimlere alkış tutmam, siz olaylara kendi pencerenizden bakıyorsunuz
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla