Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.09.13, 11:51   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21541
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Git Başbakan Git

GİT BAŞBAKAN GİT

Petersbug şehrinde G-20 toplantılarında dünya liderlerine gelin Suriye'yi vuralım dedin, tınmadılar! Ağlamaya başladın, hatırım için ne olur Suriye'yi vurun dedin, sızlandın ama fayda etmedi. Sonuç alamayacağını bile bile gelin vurun demeye devam ettin olmadı.

Spor ile çok alakalı hazreti imam Tayyip Erdoğan, son zamanlarda spor külüpleri ve federasyon üzerinde etkili olmaya çalışıyor, kimileri spor külüplerini cemaat tarikat sultasına almaya çalışılırken, bütün spor sevenlerin spordan ve külüplerden elini çek feryat ve can hıraş seslenmelerine aldırmayan hazret belki Olimpiyat düzenlemelerini bize verirler de aşağı doğru giden oy seyrini ve yurtsever nefretini firenleriz havası ile Buenos Aires'te uçuyor Olimpiyat adına havasını alıyor. Tayyip hazretleri için değil ama Türk milleti adına üzgünüz.

Olimyat düzenlemeleri Türkiye'ye verilmeyince Spor'dan sorunlu ve özürlü bakan, olayı hemencecik Türk milletinin asil evlatlarına ve gezi parkı eylemlerine bağlamayı ihmal etmiyor ve münasip yerlerine kına yaksınlar veciz söyleminde bulunuyor.
Konuya çok içerlemiş Bekir Çoşkun üstat, bu veciz söze bir veciz cümle ile köşesinden cevap veriyor; bizim kıçımız olimpiyat halkası değil ki kına ile renklensin diyor.

Bir millet şu veya bu sebeple, toplumsal yanılgının verdiği aymazlık ve basiretsizlik oyları ile iş başına gelmiş , kendi ülkesine hıyanet içinde olan, başka ülkelerin eş başkanlığı gibi başkanlıklarını yaparak anayasal suç işleyen bir başbakanı kovmak isterse ne yapmalıdır? Sandıkta gönderelim diyoruz aymazlık ve kan uykusu devam ettiğinden sandıkla olmuyor, sandık demokraside herşey değildir diyoruz, hazret imam Tayyip bunlar Menderes içinde aynı şeyleri söylediler diyor, darbe filan olmasın bu adamların kanı yerde olup toprak kirlenmesin diyoruz, ama adamların uygulamaları, çıkardığı kanunlar darbelere davetiye çıkarır nitelikte. Bu adamların rehabilitasyona ihtiyaçları var git başbakan git diyoruz, istifa müessesesi bunların kitabında yok.

Meltem Dikmen Caniklioğlu bir şiir yazmış hazreti imam Tayyip başbakana git demek için ve demiş ki;
Dedin ki gezende çölü çemeni
hatırla meni,
Düzlerden atladım dağlara vardım,
Ahı unutmadım,
birce an seni,
eğer unutsaydım
hatırlardım.
Kılığın kıyafetin sarmadı beni,
söylediğin türküler bizim türkümüz değil,
başka çeşmelerden doldurmuşsun tasını,
yüreğinde nakış yok sevgi yok bizden,
bulutlar rahmetini kesmeden yavaş yavaş,
insanlar selamını esirgemeden,
savuş git içimizden.
Git başbakan, ülkemi terk et. Seni kovuyorum.

Ülkesinin milli ve manevi değerleri ile uyum içinde olmayan, Türk milletinin içinde yaşayıp onun ulvi makamlarını işgal eden, yapamıyorsun, öfke ve kibrin, öfke yönetme sanatını çoktan aşmış uygulamaların ve mantığın adeta çıldırma çıldırt diyor.
Git başbakan git! Allah aşkına git, Ülkemizin başına çeşitli müsibetleri daha getirmeden git, git ki ülkemiz huzura, sükuna, refaha ve mutluluğa ersin.
Git başbakan git, avanelerini, kıl kuyruklarını, şaklabanlarını, yandaşlarını, yanaşmalarını ve yiyici kadrolarını da al ve git.

13.09.2013
Mustafa AKTEN