Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.09.13, 00:27   #8
CadII
Hotantu Kabilesinden

CadII - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 229
Ettiği Teşekkür: 18504
Aldığı Teşekkür: 27288
Rep Derecesi : CadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzelCadII gerçekten güzel
Ruh Halim: Keyifli
Standart Cevap: 28 Şubat Davasında 9 Tahliye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Hasat Mesajı göster
İddianamede ayrıca, BÇG’nin faaliyetleri kapsamında bazı sivil toplum örgütlerini çalışmalara dahil ettikleri, medya organlarını kullanarak hükümet üyeleri üzerinde baskı oluşturdukları, Sincan’da tank geçişi yaparak hükümete ve üyelerine gözdağı verdikleri, YÖK’te görev yapan bazı öğretim üyelerini fişleyip görev yapamaz hala getirdikleri iddiaları da yer alıyor.

BÇG için yapılan suçlama yukardaki bunlar zulümse şu an iktidar sivil toplum örgütlerini +cemaati çalışmalarına ortak ediyor.Medya organlarını kullanmak bir tarafa faşitçe bir baskıyla medyayı susturuyor muhalif gazeteciler bir bir işsiz kalıyor.Onlar sincan tank geçirmiş hükümet polisiyle sivil darbe yapıyor.Onlar yökte bazı öğretim görevilerini fişlemiş iktidar ilkokulara kadar girip fişledi bakınız din dersi öğretmenlerinden izin alacaksınız denen okul müdürleri.Örnekler çoğaltılabilir.

Bu olanlar zulümse eğer evet zalimler mutlaka cezalandırılmalı.
Bravo. Şu an yargılanan 28 Şubat dönemi. MGK kararlarının altında başbakan, cumhurbaşkanı ve genelkurmay başkanının imzası var ve bu imzaların sonucu yargılanıyor.

Gün gelecek Tayyip dönemi yargılanacak. Ancak ben, hangi dönem ve kim yargılanırsa yargılansın, evrensel hukuk ilkelerinden vazgeçmeden, akla ve vicdana uygun hareket edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Dilerim bu dava, diğer askeri davalarda yapılan hukuksuzluklar yapılmadan, temiz bir şekilde sonuçlanır....

H.
CadII isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz CadII'in Mesajına Teşekkür Etti.