Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.09.13, 01:41   #15
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: 28 Şubat Davasında 9 Tahliye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Ben tahliye edilenlerin suçlu olduğunuda belirtmedim, bu benim söylediğim hukuk kuralıdır,
28 subatta zulüm yapılmadığını savunuyorsanız bunu tartışabiliriz, ben asla zalimlere alkış tutmam, siz olaylara kendi pencerenizden bakıyorsunuz
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Tamam senin penceren geniş benim pencere dar diyelim,
Siz 28 subatı nasıl görüyorsunu, o geniş pencerenizden, bunu tartışalım dedim,
siz kendinizi methetmeye başladınız,
Hadi fikirlerinizle beni ezinde büyüklüğünüzü herkes görsün,
benimde nasıl bir cahil olduğumu anlasınlar,
Bir darbeyi bir muhtırayı, nasıl meşru hale getirecen, bi görelim

Bu Pencere davasinda istedigin ortamdasin, Dar pencereler yüzünden, Genis Penverelerdende Yatak odalari bile Dikizlemeye kalktiniz, üc cocuk, bes Cocuk diye civitmaya basladiniz.

Alıntı:
benimde nasıl bir cahil olduğumu anlasınlar,
Korkarimki, sana harcadigim zamani, bir Hiristiyana Harcasaydim, Saygin bir Müslüman Dünyaya kazandirmis olurdum.

Sen Ögrenmek ve Bilinclenmek isteseydin, coktan yazilanlardan birsey cikartip, yanlis yolda oldugunun farkina varirdin.

Salafi Müslüman diye gecinen Mahlüklere agliyan Basbakaninin arkasina gecmissin, Camilere bile VIP Salonlarini sokmus, Halen Müslümanliktan bahsediyor, onu gözlerini kapatmis takip ediyorsun!.

Bari burada Müslümanliginida degistirdigini acik olarak bildirki, cünkü 1974´ten Türkiyeden buralara getirdigim, Müslümanlik anlayisinda Camilerde VIP salonlari yoktu, hadi simdi öbürkülerinide saymiyayim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.