Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.09.13, 10:56   #2
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131113
Aldığı Teşekkür: 42541
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kirli siyaset, kirli gönüller, kirli diller

Zaten Hacilarin ve Hocalarin Siyasete atilmasi Temelinden bi hataydi!.

Basimdan gecen bir olaydan bahsedeyim.

Bir Cuma Namazindan sonra, Cemaat Havluda sesli sesli tartisir!.
Gencler Patronlarinin gözü önünde, Yaa Bu Cuma Namazida cok sürdü, Islerimizi yürütemedik derler!.
Burada birkac kisi toplanmis, yagcilik amacina, Hocaya Yüklenmeye calisirlar!.

Bayagi sesli oldugu icin, Rahatim bozulmus, su Havluya bir bakayim dedim.
Hocayida Sahsen cok iyi tanidigim icin, Fiziksel biraz ince bir Cicege benziyordu, Bu Ayilarin icinde kendini savunmaya calisiyordu.

Su Ayilarin Patronunuda iyi tanidigim icin, hemen araya girip, Hocanin tarafini tutup, su Genclere Fircayi cektim.

Burada Cuma Namazinin önemini, bunlarin Gözlerine sokmaya calistim.

Söz olarak,:

Bütün Hafta Caldiniz, Calisir olarak kendinizi gösterdiniz.
Bütün Hafta yapamadiginiz isi su 2,5 Saat icindemi yapicaktiniz.

Bütün Hafta, Bütün sahtekarliginizi ortaya atip, anlamadiginiz islere burnunuzu sokup, Hak etmediginiz Paralari kazandiniz!.
Bu Paralarla, Sosyal Statüsünüzü Saglamladiniz!.

Bu sizin Pislenmis Ruhunuza, Hoca Vazlarla ulasmaya kalkmis´ki, bunun icin belkide fazla sürmüs!.
Burada Havluda birde bunu Tartistigina bakilirsa, anlasilan halen bundan birsey ögrenememissiniz demek!.

Daha sonralari, Hocayla teke tek konusmustuk.
Gayet temiz Düsünceli, Din Adami.

Bana bir Cumadada Vaz vermemi istemisti, Maalesef bunu Red etmistim.

Nedenine vardigimizda, En önde hemen yerlerini kapanlar, Ak Sakalli, Hayatinda Hirsizlik yapmis, Burada bir sefer Hacta yetmemis, ardindan bir kac Hac seferleri yapmis ve bunu anlina kazimis bir Tabiatlari oldugu icin, bunlari Hic begenmem!.

Sayet yeniden Vaz vermemi isterse, bende buna Razi olup, Kürsüye, Cemaatin önüne Cikarsam, Bunlarin Suratlarina karsida söylemeden duramam demistim.

Sadece bu olsa, hadi neyse!.
Ne derler, her Paranin iki yüzü var, birisi Yüzü, öbürü Ikinci yüzü.

Cevrem genis oldugu icin, Tanidiklarimin arasinda Pezevenklerde bulunur.

Duuuur simdi Pezevek deyipte gecmeyin sakin!.
Bu Pezevenklerinde Sereflileri bulunur!.

Ama Konumuz Cemaat oldugu icin, simdi Pezevenkleri konu olarak degilde, su Cemmati kunu olarak eleden gecirmek istiyorum!.

Kendilerini Dinine düskün olarak gösteren Cemmat, tabiki Fertlerinide erken Evlendirir, bunlarinda Namuslu yetismesini ister!.

Coguda, Eslerini aldatip, "Yukarda degindigim" Havluda Hocayla tartisan, Dinine düskün gözüken, Patronlariyla Iscileri, Bu Pezevenklerin en Para birakan Müsterileri!.

Tabiki Yüksek Paralari birakmasinin sebebi, Akla ve agiza alinmayacak istekleri oldugu icin, bunlarin Faturasini ödemekteler.

Simdi acik olarak sormus olayim, Sayet bunlarin önünde durupta, Vaz vermeye basladigimda, bunlari yüzlerine vuramayacagimimi zannediyorsunuz?.

Iste bu yüzden bu Cemaatin icinde bile Namazimi kilmiyorum!.

Bazi Kuruluslar, Cemaati cok iyi takip eder, bunlarin Zayif anlarini kollar!.
Bunlarin Zayif anlarindan yararlanmak icin, kücük guruplar halinde Evlerinde bulusur, sahislarin yüzüne bakarak, ben senin ne Bok oldugunu biliyorum, ama bunu söyle yapman gerek diye, bundan yararlanir.

Simdi isimlerini sizler koyabilirsiniz, acaba bunlar kimdir diye!.

Bir kac yerde böyle yasadiklarimi anlattigimda, Isimlerini ve Kulumlarini bile söylemistim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.