Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.09.13, 20:43   #12
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Siz Niye Hep Bizim Çocukları Öldürüyorsunuz? - Ece Temelkuran

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi SerseriGezgin Mesajı göster
@Slower

Çok değil bir adım ötede, allahu ekber nidaları atıp herkesin içinde canlı canlı kafa kesen ********ler var..Bunları kör bıçaklarla yaparlar birde bilirmisin? Onlar kafa keserken emin ol o allah adını ağzına almaları küfürden daha beterdir. Daha bugün suriyeli bir gencin kafasını kestiler aç googledan bak..

Ondan sonra böyle görüntüler gördüğünde niye küfür ediyor diye mazluma yat.. Küfür edene değil ettirene bakacaksın.. Onun böyle sert bir tepkide bulunması küfür yoluna gitmesine senin alınmaman lazım alınıyorsan sende kafa kesicilerdensin çünkü.. Bunun lamı cimi yok.. Bizim gerçek dindarlarla sorunumuz yok..

Bu gencimiz bir polis fişeğiyle şehit oldu, bu bile gizlenmeye çalışılıyor çatıdan atladı deniliyor arkadaşları ittirdi felan, çok değil daha öncede gördük bu çamurları, Ethem sarısülük için DHKPC üyesi dediler adam karakol inşaatında çalıştığı ortaya çıktı, Ali ismail'i arkadaşları öldürdüler dediler oda fos çıktı, Berkin gibi komada olan çocuğu bile DHKPC üyesi yaptılar ya belgelerle.. Serdar kadakal için ne diyecekler acaba çok merak ediyorum?

O yüzden düşünceni yazacaksan on kez düşünüp bir kez yazmanı tavsiye ederim..
Merhaba kral inan ki ben işin siyasi boyutunda değilim düşüncesi ne olursa
olsun sonuçta ölen genç bir insan bende üzüldüm elbet.

Rahmet dilememin sebebi Allah'a ve peygambere küfür etmesinden dolayı
sinirlendiysen başka küfür et Muhammedini bilmem ne yapayım ne demek
kılı olabilir mi acaba onun. Siyaseti batsın delikanlı adama yakışmaz böyle
sözler.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Slower'in Mesajına Teşekkür Etti