Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.09.13, 20:51   #15
Evrim
Tam Üye

Evrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 31
Ettiği Teşekkür: 558
Aldığı Teşekkür: 2020
Rep Derecesi : Evrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmedeEvrim muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Siz Niye Hep Bizim Çocukları Öldürüyorsunuz? - Ece Temelkuran

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Merhaba kral inan ki ben işin siyasi boyutunda değilim düşüncesi ne olursa
olsun sonuçta ölen genç bir insan bende üzüldüm elbet.

Rahmet dilememin sebebi Allah'a ve peygambere küfür etmesinden dolayı
sinirlendiysen başka küfür et Muhammedini bilmem ne yapayım ne demek
kılı olabilir mi acaba onun. Siyaseti batsın delikanlı adama yakışmaz böyle
sözler.
Senin delikanlılığınıda gördük, o kadar çoksunuz ki sokakta o kadar çok.. Ahmet'in "delikanlı yüreğim" diye anlatığı yüreğinin yanında sizin yüreğinizde delikanlılığınızda "devede kulak kalır.. hala küfür etti diyor, sende küfür ediyorsun, ana avrat düz gidince sevap dimi ama.. Allah'ın adına senmi karar veriyorsun, rahmet etmiyorsan ne bu kadar artislik yapıyorsun onu anlamadım, karalamaya çalışıyorsun belli ki haketti yani senin gözünde, istediğin belgeyi sun, istediğin kadar video ekle, istediğin kadar kendini paralayabilirsin yinede sen değil milyonlar gelse Ahmet i kirletemeyeceksiniz.. Ahmet i karalayamayacaksınız, ve aslında şunu tavrınla Allah tarafından cezalandırılacak olan sensin.. senin durumun şuna benzedi;cenaze namazına gidip hakkımı helal etmiyoruma benzedi.. etmezsen etme rahmeti bol Ahmet'in rahmetsiz olacaklar yansın derdine..

Ölüler adına
Bizim ölülerimiz adına
Bir ceza istiyorum
Vatana kan sıçratanlara
Bir ceza istiyorum
Bu ateşemri veren cellatlar için
Bir ceza istiyorum
Bu suçla
İktidara gelen hain için
Bir ceza istiyorum.

Pablo Neruda
Evrim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Evrim'in Mesajına Teşekkür Etti.