Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.09.13, 21:36   #22
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Siz Niye Hep Bizim Çocukları Öldürüyorsunuz? - Ece Temelkuran

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Inatci Mesajı göster
Devletinin polisini hükümetteki siyasiler ellerinde tutup ta halka saldırtıyor sa bunda suçu bir başka yerde araman gerek.

Babana Allah'tan rahmet dilerim.Benimde çok sevdiğim polis arkadaşlarım var ve onlarda bunlar gibi adaletsiz davranıyorsa onları da kınarım ben.

Demokrasi dediğin tek taraflı yürümez.Karşılıklı olur.Bir tarafta zorbalık varsa diğer taraftaki Protestan anlayışında olduğu gibi diğer yanağını uzatmaz kendisini müdafaa etmek zorunda kalır ki bizimkilerin çoğu kaçarak müdafaayı seçiyor.Onların kullandıkları silahlara karşı en fazla uygulanan senin videonda ki gibi ya küfür yada taş oluyor.

Yanlı bakma istersen olaya az biraz bakış açını genişlet.Polis kadar karşıdaki de senin insanın seninle aynı topraklarda doğmuş, bayrağı seninle bir olan vatandaşın.
Akp'nin polisi değil o bu ülkenin, milletin polisi en azından ben öyle görüyorum.
Sana bir şey olsa ilk onlar koşar emin ol buna.

Neyse fazlada uzatmayalım konunun sahibi rahatsız oldu sanırım.
Bi arada uslübum sertti sanki kusura bakmasın.

Sana da iyi akşamlar dilerim babacan
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Slower'in Mesajına Teşekkür Etti