Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.09.13, 23:07   #193
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun Parmaklarıyla Gösterdiği Kavram: Eşcinsellik

Sen benim ve kader arkadaslarimin, genetik anlamda bozuk oldugunu bilime dahi karsi cikarak iddia ederken ; ben bu kadar sinirlenmedim yahu. Relaks ol, yaslan arkana. Hersey yolunda.

Cevap da yazmaman beni uzmez, zaten insanlari yaniltacak bilgiler iceren mesajlari atmaman zarardan cok yarar saglar bence.

Ne kadar homofobik oldugunu dile getiremesen de, ifadelerin acikliyor zaten.

Binlerce yildir tip biliminin dahi ortaya cikaramadigi genetik bozukluk tanisini da zaten uc bes mesajda ortaya cikarabilecek kadar devasa bir kapasiteye sahipsin. Senden cevap beklemek benim ne haddime ?

Hadi yolun acik olsun, bozuk olmayan saglam genlerinle ve hormonlarinla mutluluklar diliyorum sana. Ben yobaz yobaz devam ederim yoluma, soylemesi ayip cok yobazimdir zaten (!)
Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.