Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.09.13, 23:50   #19
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 28 Şubat Davasında 9 Tahliye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
İlahi alaturka

Bula bula bunları mı buldun yazacak. Azıcık yaratıcı olabilseydin keşke. Bu sınavda sıfır çektin. Geç yerine otur, bir daha da karşımda ağzını açma Orada yazdığım her cümle pırlanta değerindeydi. Üstelik özet geçmiştim. Sen bir cümleyi bulup koyultmuşsun. Biliyor musun, o cümleyi ön plana çıkaracağından adım gibi emindim Tipik cehalet göstergeleri biçimi Diğer cümleleri de iyice oku, sonra da özet çıkar bakayım

Dersini çalış öyle gel karşıma
Bak cadı,
Nasılki çok konuşanın haklı olamayacağı gibi,
Çok yazanda haklı olamaz, bu bir,

Gene kendini ve yazdıklarını methetmişin

Ben uyuyacam deyince öyle kısadan geçtim,
ama o yazdıklarım, aslında olayın özünü anlatmakta,

Hele hele erbakaının bunları irtica süsü vermek için kasıtlı yaptığını savunmak çok gülünç,
Hele birde Türkiye Cumhuriyetini dönüştürüp şeriat getireceğine inanmak hastalıklı ruh hali,
Erbakan o kadar aptal birimiydiki, siyasetin üzerindeki etkisini bildiği orduya rağmen bunları yapabilsin,

o zamana kadar askerler sisasete kaç defa müdahale etmişti, hocanın gözünden kaçmış olamazdı,

Dini argümanları kullanan bir partinin seçimlerden birinci çıkması, askeri siyaseti, iş dünyasını panikletmişti, daha hükümet kurulur kurulmaz üçlü lobi faliyetlere geçmişti bile,

Sonrasını sizde biliyorsunuz zaten, ordudan atılan subaylar, işten çıkarılan insanlar, kalemine kilit vurulan yazarlar, tehditler boykotlar şantajlar,

Siyasetimizi kesintiye uğratmamamız lazım, ancak bu şekilde demokrasimizi geliştirebiliriz ve sonucunda ekonomik kalkınma kendiliğinden gelir,
Gazi Paşanın kurduğu Türkiye Büyük millet meclisi çalıştığı müddetçe hiç bir gerekçe darbeyi meşru sayamaz,
Darbe insan onurunu ayaklar altına alan bir insanlık ayıbır,
Sanada iyi dersler
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla