Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.09.13, 00:38   #12
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131277
Aldığı Teşekkür: 42661
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Camide Siyasete Tepki!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Bu kaynaksız habere gereğinin yapılması uygundur

Ancak camideki bu siyasete, yani gezi, suriye ve mısır meselesine siz tepki gösterirsiniz, cami cemaatinden bunu boşu boşuna beklemeyin

Vay cemat tepki gösterdi, camiyi terketti, yok böyle birşey,
imamların bazıları bunları kullanır, bende çok şahit oldum, hiçbir cemaatin bundan rahatsız olduğunu görmedim, gören varsa, delilini getirsin
Yaa, halaa üce kadardami sayamiyorsun`.

Ücüncü paylasimda, kaynaklarda, paylasilmis!.

Üce kadar sayamadigina göre, Onuncu yorumu hic bile okumamissindir, sadece sana yariyani kopyalayip, kusacagini kusmussun!.

Alıntı:
bende çok şahit oldum, hiçbir cemaatin bundan rahatsız olduğunu görmedim, gören varsa, delilini getirsin
Ayni sayfada on Paylasimin icinde göremeyipte, gercek hayatta acaba, baktiginda neler görüyorsun.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti