Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.09.13, 02:13   #15
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 988
Ettiği Teşekkür: 46024
Aldığı Teşekkür: 39612
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Camide Siyasete Tepki!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Bu kaynaksız habere gereğinin yapılması uygundur

Ancak camideki bu siyasete, yani gezi, suriye ve mısır meselesine siz tepki gösterirsiniz, cami cemaatinden bunu boşu boşuna beklemeyin

Vay cemat tepki gösterdi, camiyi terketti, yok böyle birşey,
imamların bazıları bunları kullanır, bende çok şahit oldum, hiçbir cemaatin bundan rahatsız olduğunu görmedim, gören varsa, delilini getirsin
Eğer dediğin gibi cemaat bu dandikliklerden rahatsız olmuyorsa, ben de o cemaatten rahatsızım...

Nasıl br cemaat bu ki, Amerika' ya stratejik ortak olan, Amerika' nın İslam alemine demokrasi getirdiğine inanan hokkabazlara yalaka olur; açıkçası ''büyük şeytan'' ın uşaklarına ibadet eder (!) o camilerde de... Hala kalkar o namazların kabul edileceğine inanır... Bunların namazı kabul olmaz! Kıçlarıyla bin takla atsalar bunların namazı kabul olmaz... Ben Kuran' ı en az 40 defa okudum ama şeytanların, firavunların peşinde gidenlerin namazı kabul olmaz! Olacağını iddia eden varsa kitabı Kuran' la gelsin... Her kim ki büyük şeytanların, yeni zaman firavunlarının peşindedir, onların ibadeti kabul olmaz!

Anlayacağınız kısacası: AKP' lilerin ve ona destek verenlerin ibadeti kabul olmazzz!!!!!!