Tekil Mesaj gösterimi
Eski 15.09.13, 03:13   #17
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131060
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Camide Siyasete Tepki!

Alıntı:
Ben Kuran' ı en az 40 defa okudum ama şeytanların, firavunların peşinde gidenlerin namazı kabul olmaz! Olacağını iddia eden varsa kitabı Kuran' la gelsin... Her kim ki büyük şeytanların, yeni zaman firavunlarının peşindedir, onların ibadeti kabul olmaz!
Aristo burada dikkat edilecek cok önemli bir durum var!.

Senin okudugun Kur´anla bunlarin Salafi Kardeslerinden aldikleri Kur´anda degisikler mevcut!.

Gözünü seveyim, kac günden beri burada Tayyibin su Salafi Müslüman Kardeslerinin 8 ila 9 yaslarindaki cocuklar Evlendirilebilir, Ölülerle bile Cinsel iliskiye girilir diye Anayasalarina yazdimak istediklerini burada anlatiyorum!.

Burada 4+4+4 zamaninda Misirdan Türkiyeye getirilip, Temel okullara dayatilan Salafi Kur´anlarinida bir düsün!.

Yoksa burada bunlarin Cambazligina kurban gidersin!.

Satir aralarinida 0kumaya calis, bunlar Benim dinimden olmadiklari gibi, senin dinindende degillerdir!.

Bunlarin Dinleri su Salafi Cocuk tecavüzcü müslüman kardeslerinin Dinindendir, Tayyipte iste bunlara agliyor, bizim Hayalimizde Canlandirdigimiz, Müslümanlara degil!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti