Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.09.13, 01:18   #23
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39568
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 28 Şubat Davası | Davada 9 Tahliye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Ne kaçması Aristo,
Bu soruların modası geçeli çok olduda ondan hep aynı şeyleri söyleyip duruyorsun, dediğin gibi artık millet yemiyor
Bir paket makarnası nasip olsa bunu söyler çekinmem,
Ben ülkem için bu yoldayım,
Kendi savaş gemimizi, denizaltımızı, uçağımızı, tankımızı, topumuzu tüfeğimizi, hatta uydumuzu yapabilecek seviyeye gelebildiğimiz için,
Emperyalistlere karşı durabilmek için bu yoldayım.
Bak yalan söylüyorsun ve rol yapıyorsun!

Senin önüne link koydum Ebu Garip hapishanesi ve Irak' da müslümanların başına gelenleri gör diye... Bunu mümkün kılanın da AKP olduğunu bas bas bağırıyorum...

Sen nasıl ''emperyalistlere karşı durabilmek'' diyebilirsin?

Diyemezsin ve hakkın yok! Emperyalizme karşı durmak maalesef ama maalesef bizim tekelimizde hala...

Sana yazdım defalarca:

Sen, ABD ile stratejik ortaklık anlaşması imzalayanların arkasındasın!

Sen, Türkiye' yi bölecek olan BOP denen projeye eşbaşkan olanların arkasındasın!

Sen, müslümanları katleden, camilerde öldüren, küçücük müslüman kız çocuklarına analarının önünde topluca tecavüz edip, sonra da üzerlerine benzin döküp yakanlara ''evlerine sağ salim dönsünler'' diye dua eden Erdoğan' ın; İslam dünyası emperyalizm ve siyonizmin zulmü altında inlerken utanmadan kalkıp ''Amerika, İslam alemine demokrasi getiriyor'' diye onu alkışlayan Çankaya Gül'ünün arkasındasın...

Sen Haçlı ordularını, İslam ülkelerine bağıra bağıra davet eden ama gelmediklerinde de onlara kızıp köpüren; dünden emperyalizmin tetikçisi olmuş Tayyip' in arkasındasın...

Yalan söylüyorsun, kusura bakma ama...

Ciddi değilsin...

Samimi olsan BOP eşbaşkanlarının ve Emperyalist Amerika ile utanmadan stratejik işbirliği anlaşması imzalayanların arkasından gitmezdin.

Hatta müslüman isen eğer; yaptığının günah olduğunu bilirdin...

Bak bu linki senin katıldığın konularda sana defalarca göstermiştim!

Bunu AKP denen ve senin peşinde gittiğin parti mümkün kıldı!

Al bak eserinize!

http://www.forumgercek.com/showthread.php?t=101761

Biz her fırsatta karşı çıktık ama sen bir kere bile lanetleyemedin...

Ve ABD yönetimi itiraf etti, ''eğer AKP bize cesaret vermese, biz Irak' a giremezdik'' diye...

Hala İslam alemine bağıra bağıra Haçlı ordularını çağıran AKP' nin peşinde giderek kimseyi emperyalizme karşı olduğuna inandıramazsın...

Samimiyet testine sok kendini...