Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.09.13, 01:53   #25
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 28 Şubat Davası | Davada 9 Tahliye

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Ülke vatan sevgisi konusunda bunları bana söylüyorsan, hakaret olarak algılarım,
Başbakanın bir çok konuda gafları vardır, veya yanlışları farketmez, her şeyi doğru yaptığını hiçbir zaman söylemedim,

Keşke gücümüz yetseydide ıraktaki zulme karşı durabilseydik,
Bizde bunun derdindeyiz zaten, ama bunların ekonomik ve siyasi güçle olduğunu bilmelisin
Hakaret olarak algılamak ya da algılamamak sana kalmış, ben düşündüklerimi en azından hakaret olarak değil, ikna olmayacağını bilsem de, yine de yazıyorum.

Ve sen yine geçiştiriyorsun!

''Gücümüz yetseymiş de, Irak' daki zulme karşı durabilseymişiz''

Nerde kaldı din? Nerde Allah ve onun kitabı Kuran?

Var mı Kuran' da ''gücünüz yoksa firavunların kıçına secde edin'' diye bir ayet? Yok! E daha ne?? Neyi savunuyorsun bu hafif argümanlarla? 2 milyon müslümanın kanına girilmiş AKP desteğiyle ve kalkmış bana ''gücümüz yok, mecburen Amerikan ve siyonist zulmüne ortak olacağız'' diyor yaaa...

Senin başbakanının kafasına silah mı dayadılar ''ABD ile stratejik ortak ol'' diye; silah mı dayadılar ''BOP eşbaşkanı ol'' diye... Çankaya Gülü' ne işkencede mi, dedirttiler ''Amerika, İslam ülkelerine BOP projesi çerçevesinde demokrasi getiriyor ve biz de destekliyoruz'' diye... Ha? Bunları zorla mı dedirttiler senin Tayyip' ine ve Gül' üne?

Müslümanlar kıyılırken biz karşı çıktık biz! Siz destek verdiniz o kıyıma... Sizin elleriniz değil, yürekleriniz bile müslüman kanına bulaşmış ve kalkmış kendi dinine karşı saçma sapan yazılar yazıyor ''gücümüz yok da mecburen zalimlerle, firavunlarla işbirliği yaptık'' diye...

Ve bu ala'turka müslüman, biz onlara göre gayrımüslim, inançsız, ateist falan...

İşte en süper müslüman argümanlar: ''Gücümüz yok, mecburen emperyalizmin peşineyiz!''

Siz gerçekten günahkarsınız!

Hem de eminim ki AKP' den bir şekilde nemalandığınız için bunları yapıyorsunuz!