Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.09.13, 19:23   #2
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131077
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Türk toplumu nereye? | Rahmi Turan

Alıntı:
THY, aldatmacaya son vermeli!

“Bir dokun, bin ah işit”
Geçen hafta, Türk Hava Yolları’nın “Mil işkencesini” yazdıktan sonra o kadar çok şikâyet geldi ki, yer vermeye sayfalar yetmez.
Meğerse ne kadar çok aldatılan varmış…
Okurlarımdan Begüm Günbak “Biriktirdiğim millerle Toronto’ya gitmek için bilet almak istedim. Aylar sonrası için bile ‘Yer yok efendim’ dediler. Hiç inandırıcı değil. İnsanları aldatıyorlar” diyor.
Kamer Rodoplu adındaki okurum da “Bir yıl öncesinden, New York seyahati için eşime ‘kısıtlı mil’ sınıfında yer vermediler. THY’nin bunu planlı bir şekilde yaptığına inanıyorum. ‘Kısıtlı mil’ sınıfı biletlerini, hiçbir zaman açmıyorlar. Durum düzelmediği takdirde Miles&Smiles kredi kartımı iptal edeceğim. Rekabet Kurulu’na şikâyet etmeyi de düşünüyorum” diyor.
Bunlar sadece iki örnek… Gelen şikâyetler o kadar çok ki, THY yönetiminin de, Garanti Bankası’nın da, oturup, durumu müzakere etmelerinde kendileri açısından büyük yarar var.

Kendim hic bu Puanlardan toplamadigim icin, bir sey yapamam.

Sadece Oturdugum sehirdeki Almanya icin Web sitesinin Adresinde katkida bulunabilirim.

http://www.wettbewerbszentrale.de/de...elle/hinweise/

Eger Delil olarak sunulacak birseyler varsa sayfamdaki Elektronik posta adresi üzerine yollanan kayitlari, oraya sunabilirim.

Böyle hareketle, tabiki baska servislere karsi, Sahtekarlik amacinla Önderlik kazanmaya calistigi ortada.

Linkini koydugum Sirket, bunlarin ayagina basabilir..

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla