Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.09.13, 00:41   #26
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39540
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Tırnağınızı Yiyor musunuz? Tırnak Yemek Hastalık Değildir

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Pscdr Mesajı göster
Yemem, yiyenden, hele de tırnağını yiyip de etrafa tükürenden nefret ederim...
Hah ha ha... Çekirdek yiyo gibi yani... Tırnaktan birazcık çitle tüfh diye tükür
Ben de anlayamıyorum neden canları sıkılınca acısını tırnaklarından çıkarırlar... Maçaları yiyosa kafalarını duvara vursunlar

Ama kadınlara hiç yakışmıyor. Birini tanıyorum ki artık nerdeyse tırnakları tüketmiş. Hatta etrafında o ''şeytan tırnağı'' denen bölgeyi de yemiş, bitirmiş, parmaklarının uçları bile kısalmış...

Bi gün gördüm tırnak taktırmış... Ama taktırdığı tırnaklar kedi tırnakları gibi duruyo... Kısacık parmak uçlarından çıkmış, uzatılmış ve tiksinti veren bir görüntü. Hani takma tırnak mı ne diyolar ya ondan. Bi kaç gün sonra onları da yedi, bitirdi...

Biraz gaddarca olacak ama bunların dişlerini sökeceksin ki tırnaklarını yiyemesinler