Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.09.13, 00:49   #27
Işıl
« viva la vida »

Işıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 43
Ettiği Teşekkür: 2726
Aldığı Teşekkür: 2842
Rep Derecesi : Işıl muhteşem bir gelişmedeIşıl muhteşem bir gelişmedeIşıl muhteşem bir gelişmedeIşıl muhteşem bir gelişmedeIşıl muhteşem bir gelişmedeIşıl muhteşem bir gelişmedeIşıl muhteşem bir gelişmedeIşıl muhteşem bir gelişmedeIşıl muhteşem bir gelişmedeIşıl muhteşem bir gelişmedeIşıl muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Tırnağınızı Yiyor musunuz? Tırnak Yemek Hastalık Değildir

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Hah ha ha... Çekirdek yiyo gibi yani... Tırnaktan birazcık çitle tüfh diye tükür
Ben de anlayamıyorum neden canları sıkılınca acısını tırnaklarından çıkarırlar... Maçaları yiyosa kafalarını duvara vursunlar

Ama kadınlara hiç yakışmıyor. Birini tanıyorum ki artık nerdeyse tırnakları tüketmiş. Hatta etrafında o ''şeytan tırnağı'' denen bölgeyi de yemiş, bitirmiş, parmaklarının uçları bile kısalmış...

Bi gün gördüm tırnak taktırmış... Ama taktırdığı tırnaklar kedi tırnakları gibi duruyo... Kısacık parmak uçlarından çıkmış, uzatılmış ve tiksinti veren bir görüntü. Hani takma tırnak mı ne diyolar ya ondan. Bi kaç gün sonra onları da yedi, bitirdi...

Biraz gaddarca olacak ama bunların dişlerini sökeceksin ki tırnaklarını yiyemesinler
Üfff, iğrenç..

Söyle ona dolama olmasın tırnakları. Canı yanması bir yana, tırnaklarını bir daha yiyemiyecek olması bile onu korkutmaya yeter.
3 Üyemiz Işıl'in Mesajına Teşekkür Etti.