Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.09.13, 00:11   #4
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Eliaçık: Ateistleri Haklı Buluyorum, Çünkü.....

Mucizeler olabilir ona lafımız yok ama hurafeler konusuna gelince insanın beynini böcelemek için birebir. Huriler, nuriler, bıyığı terlememiş oğlanların ellerinde kadehlerle cennette dolaşması,kadının hükmü olmaması say say bitmez.

Ayrıca, insanın aklına gelen bir diğer şeyde hep cezalandırılmaktan bahsediyor, cennet hep erkekler için anlatılmış onu karıştırmıyorum bile. Sonra kaderimizi kendimiz seçiyoruz denilirken birde doğmadan alnımıza yazılmasından bahsediyor. Kısaca akıl karıştıran çok şey var. Şimdikilerin din adı altında yaptıkları daha da akıl karıştırıyor ya o da ayrı.

Adam doğru diyor sorguladıkça sorun çıkıyor ya körleme inanmak lazım ya da bilemiyorum. Gerçi Einstein gibi dehalar varlığını savunduğuna göre bu zekilikle ilgili olmasa gerek.

Paylaşım için teşekkürler.