Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.09.13, 02:31   #9
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39573
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Eliaçık: Ateistleri Haklı Buluyorum, Çünkü.....

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Turan Dursun gibi başına kötü şeyler gelmesin de..
Geliyor zaten... Adam bu süper müslümanların Haçlı yüzlerini ortaya koydukça ölüm tehditleri aldığı gibi hakkında bir sürü tazminat davaları açıyorlar... Çyle davalar açmışlar ki, son demeçleriden birinde ''çok para talapli tazminat davaları var ama benim kedim bile yok, kiradayım'' demişti...

Öldürürlerse şaşırmam... Ha bir de öldürüp, suçu Anti-Kapitalist Müslümanlar'a yıkarlarsa hiç şaşırmam.

Ali İsmail' i polislerin öldürdüğünü bile bile ''arkadaşları onu cinayeti polisin üzerine atmak için öldürdüler'' diyebilen valiler var bu memlekette...