Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.09.13, 03:47   #22
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131108
Aldığı Teşekkür: 42534
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Hoş Geldin Gülce

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi CadII Mesajı göster
Foruma Nisan ayında katılmışsınız ama bir " hoş geldin" bile dememişiz Allah bizi bildiği gibi yapsın Aslında güzel Türkçeniz dikkatimi çekti Hoş geldiniz forumumuza Keyifli forumlar dilerim
Allahida isin icine karsitridiktan sonra, bir arastirayim dedim.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Banemin Mesajı göster
Çalışıyorum ya!

Sen ve sen gibi tembel üyeleri tesbit edip Allah'a havale ediyorum işte.

Hikaye çıkmıyor bu aralar CadII...

Hoş geldin Gülce...

Banemin sana hak veriyorum bak burada Hem Tembel hem Gaddar.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Buradada Hosgeldin deyip, su Hosgeldin bölümünde yeni konu acip, kendini tanitmayi tavsiye edebilirim.

http://forumgercek.com/forumdisplay.php?f=569

Bak ispatide burada, taki zamaninda gözümden kacmamis, sadece Söyle Sopa kullanmadan Nazikce dikkate alinmasini tavsiye etmisim.

Söyle güzel bir Hosgeldin Merasimi varken, hemde burada kendisi üzerine bilgileride verebilecek imkan varken, neden Sopaya lüzum görmüs, simdi anlatsin bakalim.

He yaa hemen Hosgeldin bölümüne konu acmayanlarda siraya gecsin, Yoksa CadII Sopayla bak pesinize düsmüs.

Hadi yeniden Hosgeldin diyeyim bari, geri kalan bilgileride esirgeme ama.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.