Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.09.13, 15:49   #15
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131136
Aldığı Teşekkür: 42554
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Burada ekseriyetten 2000 senelerinde Trakyada baslatilan AKP tanitim Levhalarina dikkatinizi cekeyim.

Burada bunlarin suyu bayagi iyi görülmüs, nerelere varacagimiz acik olarak gösteriliyordu.
Simdi aramis olsam bile aceleye bulamadigim afisler, belkide AKP tarafindan kaldirilmis olabilir.
Zira Google, AKP tarafindan verilen dilekcelerin ardi hesabi yok.
Zaman zaman Internet taranip, böyle resimlerin Internetten kaybolmasina en fazla AKP zamaninda bas vurulduguda bir gercektir.

Onun haricinde baska bir Resimle karsilastim.
Bir zamanlar Benetonun piyasaya sürdügü Foto mintaj olarak adlandirilan Resim.

Hiristiyan Alemindede simdiye kadar bir ilki yasanmis, Bu Papa geriye cekilmis durumda.

Simdi bunun geriye cekilis nedenlerinin, Sahsi Hayatinin tam olarak icine girmek istemiyorum.
Arastirmak isteyenlere Bol sanslar ve Sabirlar diliyorum.

Sadece ek bilgi olarak Misir diye burada son verip, Tayyibinde bunlarin ARKASINDAN AGLADIGINI SÖYLEMEK ISTIYORUM.

Simdi Cemaat düsünsün burada kimleri O Koltuga oturttuklarini, hayrini bulurlar.

Zaman zaman Kalorifer Dairelerinde Baslayan ayaklanma, son gaz Cemaatin icine girmis, böylelikle Koca bir Ulusu aldatmaya muvaffak olmustu.

Böylelikle simdiki geldigimiz nokta daha sonunada ulasmayip, bunlarin dahada ileri gideceginin altini cizebilirim.

Burada kendini Dindar olarak disariya tanitan zihniyetinde Diniden uzaklasmis bir kesim oldugunu belirtip, Okullarimiza Salafi Müslüman adi altinda Faaliyetlerini gerceklestirenlerin Kur´anlarini 4+4+4 davasinda okullara dayattiklarida gözden kacmamasi lazim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.