Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.09.13, 01:14   #34
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131274
Aldığı Teşekkür: 42658
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Önce teşekkürümü ettim yorumuna ama sonrasında kısaca yazacağım:

Başlık neydi, bir bakalım:

Ben bu başlıkta bir araz göremiyorum.

Ama senin imzana bakınca ve orda geçen isimleri görünce yazdıklarına şaşırıyorum.

Anarkosendikalist değilsin elbette ama ''anarkohümanist'' misin diye merak ediyorum.

Normalde senin bu konulara tam terso (!) girmen lazım.

Bazen yazı ve yorumlarını okuyunca ''mezarkabul/etmez, aslında içinden geçenleri buraya tam yansıtmıyor'' diye düşünüyorum...

Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!.

Galiba bu dava tam olarak gözüne girmedi.
Bu nevi zihin, Gökten düsmedi, bir Yüzyil hep icimizde kinlerini büyütüp, Tayyip gibi bir Lider ciktiginda Sican deliklerinden ortaya, Meydana cikmaya basladilar.

Daha evvelki senelerde yokmuydu zannediyorsun?.
Vardi, iste burada bunarin dibine Tuz dökülmeyip, Kalorifer odalarinda geri zekalarinin ilerlemesine müsade verildi!.

Sayet bunlari kabül edersek, bunlarinda daha yeni gökten düsmedigini görebiliriz.

Sanirsam burada yanlis acidan baktin Aristo!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.