Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.09.13, 01:28   #36
Inatci
» İsyankar Zır Deli «

Inatci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 126
Ettiği Teşekkür: 8542
Aldığı Teşekkür: 13093
Rep Derecesi : Inatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevherInatci işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Bu Amerikan ve İsrail laboratuarlarında gen manipilasyonuyla üretilen suni müslümanlar dinlerini nerden bilecek...

Bu ''İslam alemi'' denen coğrafyada gerçekten dinini bilen müslümanlar olsaydı; yani o müslümanlar gerçekten müslüman olsaydı, o Amerika ve İsrail' i çoktan petrol kuyularının dibine gömüp, şimdi yeniden onların fosillerini petrol olarak yeryüzüne çıkarıp, kullanıyor olurlardı...

Hiç abartısız diyorum! ''bu haysiyetsizler gerçekten müslüman olsalar emperyalizmi ve siyonizmi çoktan petrol kuyularının dibine bile gömemezler, o emperyalist ve siyonistler bu coğrafyaya gelmeyi düşünmeye bile cesaret edemezlerdi...

bu arada bir de '' @ala'turka '' diyorum ki yine kaçmasın...
Ayakta alkışlıyorum söylediklerini
Yoz yobazların öğrettiği gerçek din değil Baksana adamlar Müslümanlardan ilim adamı mucit çıkmaz diyebilecek kadar siyonizmin yetiştirdiği kişiliklerini belli ediyorlar.Acaba eski tarihlerde Müslümanlardan çıkmış onca bilim adamı bizi kandırıyor muydu Müslüman değillerdi de öyle mi gözükmüşlerdi
Ortadoğudan savaşı eksik etmiyorlar ki adamlar savaşmaktan eğitim fırsatları kalmasın kör yetişsin diye uğraşıyorlar.Bizim 100 yılda ilerlediğimiz yoldan 10 yılda 150 yıl geriye atmayı başardılar yada başarmak üzereler diyeyim ben