Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.09.13, 01:48   #40
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 989
Ettiği Teşekkür: 46046
Aldığı Teşekkür: 39622
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cliff Durden Mesajı göster
Mezarkabul olduğumu bilen biri ile karşılaşmak ne hoş ya da söylemişimdir ya da tanışmışızdır bilemiyorum hatırlamıyorum zira unutkanım şu aralar

Söylediğim şey imzamla çelişmiyor..Bu görüntüyü eleştirmek başka birşey, bu başlığı eleştirmek bambaşka birşey..

Bu başlığı eleştirince bu görüntüyü kabul ettiğimi sandın sanırım ki yok öyle birşey..

Ancak başlık abes.

Kimin gerçek müslüman olduğunu tabiki bilemem ama müslümanım diyen büyük bir kitle olduğunu düşünürsen, böyle başlıklar atmak kitleleri senden soğutur..

Senden olanlar bile bir dakika durup ''noluyor lan bunlar dindarlara laf etmiş'' der..

Ben seçimlere inanan biri değilim.. o yüzden tabirimi mazur görün ama hadi derler ya ''bana giren çıkan yok'' diye.. o hesap..

Ama ulusalcılar sandıkta iş yapmak istiyorlarsa bu tip başlıklarla insanları kendilerinden daha da soğutmamalılar zira senin seçmenin dindar diyor kendine..

Yobaz de, kötü görüntü de..ama dindar deme..

Dersen de bu ülkenin insanları neden bana oy vermiyor deme..
Tamam hoşgörü ve anlayışla sana karşı... Sana karşı ama...

Ama lafla anlamıyor bu insancıklar...

Gerçekleri alacaksın, kendini dindar ilan edenlerin suratına çarpacaksın. Hem de hiç ''acaba ne düşünürler'' diye düşünmeden...

Utanmazlar kömüre, makarnaya, haksız ihalelere, haksız işe alınmalara, terfilere, tayinlere, zamlara tav olmuşlar çıkar için...

Suratlarına vuracaksın bu aymazların müslüman falan olmadıklarını...

Diyeceksin mesela onlar ''hık mık'' edince...''Sus lan, kes sesini, git Tayyip ve Gül gibi peşinden koştukların Amerikan askerlerine dua ederken sen de git o Amerikan askelerine dua et...

Hiç acımayacaksın... Duvarla (!) yüzleştireceksin bunları... Diyeceksin ''senin cumhurbaşkanın 2 milyon müslüman gözlerinin önünde katledilirken ''Amerika, İslam alemine demokrasi getiriyor'' diye Amerika' yı alkışlamıştı; ''hadi sen de alkışla efendin Amerika' yı'' diye...

Suratlarına vuracaksın...

Tüküreceksin gerekirse...

Hiç öyle ''aman yumuşak olalım, ürkütmeyelim, siyasi mücadele verelim'' havalarına girmemek gerekiyor artık...

Gerçekleri suratlarına vuracaksın!

Hem de hiç acımadan!

Aman incinirler, aman üzülürler, aman bilmem n'olur'' falan yok...

Biz yumuşadıkça adamlar bizim yaşamımızı bile kendi yaşamlarına uydurur oldular...

Hep terse ve tam terso!

Aslında sende bunu böyle olması gerektiğini biliyorsun