Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.09.13, 02:28   #41
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131284
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Onlar elbette hiç bitmediler. Sağ ve sığ anlayışlı o ahmaklar; yani Demokrat Parti, Adalet Partisi, ANAP, DYP gibi partiler bunlara yanaşıp oy amacıyla dünyanın tavizini verdiler... Yok edilmesi gereken tarikat ve cemaatlerle oy uğruna işbirliği yaptılar... İşte Demirel... Dün bunlardan oy almak için bir taraflarında dolanırdı, şimdi iş işten geçmiş güya laik havalarında bu dincilere muhalefet ediyor...

Aslında aynı şeyleri söylüyoruz Dostum...
Son satirina bakarak, burada Dostluga katilabilirim.
Belki bir Paylasimda, Arkadas lafina nasil cikistigimida okumussundur.

Burada demek istedigim, Alaturkaninda anlamadigi, 80 Senelerini Almanyada bile olsam, bunlari yasadigimi, burada bile, Bu Nevi Zihinle karsilastigimi, ve Halen böyle Zihinlerle Savasmakta oldugumu.

Ekseriyetten 80 Senelerinde, daha Sonra Arkadas oldugumuz Cemaatci gelmisti, bizlerin Ruhunu kurtarmakti amaci.

Üc ay kendi amaci icin geldi takildi, hep takildigimiz Benzinlige.
Ardindan gelen Üc ayida, bizim halen orada oldugumuz icin, kendi isteginle ugrayip, Ufuklarinin genisletmesinle sonuclandi!.

Burada anliyacagin, bu Zihniyetten bir Üyesini Kopartabildik, Topluma yeniden kazandirabildik!.

Tabiki bu Cermaati dislayipta bir sey kazanamayiz, bunlari yeniden Topluma getirmeyi basaramayiz.

Bunlar kendi düsüncelerinle, Tanidik bir Aileyle onun bunun evlerine gidip, Beyinleri yikamaktalar.

Bizim aydin diye gecinenler, buna karsilik ne yapiyor?.

Bir Cemaatin icine gidipte, Dinimizde bile Bilgin Insanlar yetistirildigini söyleyebildinmi?.

Sayet Dinize Sadik olsaydik, Kur´ani Putlastirip, icini oldugu gibi degil, gercegi ögrenmeye bakardik.

Iste burada Hiristiyan Alemide bizden bir adim ilerde, 634 Senesi Yazilmis su Bilim Kitabini ellerine alip, Cevirmisler, analize etmisler.

Buna dayanarakta, 634 Senesinde, Dini Kitabimizda yazan bilgileri, simdiki zamanimizda dogrulayabilmisler.

Bunuda Uzaydan olan Ölcümlerle, Hani Bizim Tayyip Uzay mekiklerini Otobüs duraklarindan atildiginin kanisindaya, tam iste öyle Uzay mekiginle Uzaydan Dünya üzerinde olan ölcülerle!.

Bu sadece Misirda olan Üc Piramidden degil, Hindistan Okyanusun icinde olan 10 Kilometre capindaki bir suyun üzerindeki alcalma.

Sayet 634 Senesinde bunlar arastirilmis ve o sartlar altinda kitaba gecmisse, Simdi Kur´an olarak adlandirdigimiz, bunu Adeta Putlastirip, buna taptigimiz, gercekten bir Bilim üzerine olan Kitap oldugunun farkina varabiliriz.

Sunuda belirtmek lazimki, zamanin en son Kitabi olarak iclerinden en gelismis Kitapti.

Sadece buna Sahiplik olanlarin elinde, cok degistirilmis, Mustafa Kemal Atatürkte bunun farkina varip, Pis Zihniyetin icine aldiklarini cikartip, Bizlere sunmustu´ki, Dinimizden uzak degil, Dinimizide Kavrayabilelim diye!.

Simdi burada AKP´nin yaptigi, Türkiyede Denetlenmis Kur´ani bir tarafa birakip, su Pis Zihniyetin Dini Kitaplarini dayatmasi!.

Son Okullara dayatilan Kur´anlar, burada Türk Baskisi degil, Misirdan getirilen Salafi, Müslüman Kardesleri adi altinda yasiyan sapiklarin Kitabidir.

Iste burada dikkat edilmesi lazim.

Bunlar Dini Alet olarak kullanip, Kur´animizi Putlastirmaya, Milletimizden uzaklastirmaya baktilarki, Pis Zihniyetlerini icimeze yayabilsinler!.

Halbuki Dinimizde bile Put yasak!.

Sizlerin Türkiyede yasadiklarinizin, bir baska türlüsünüde burada yasiyoruz.
Eskiden Türkiye Cumhuriyeti tarafiundan Denetlenmis Hocalar buraya tayin edilirken, simdi cemaatin denetinde Hocalar buralara sunulmakta, en azindan bir olayida burada paylasmistim.

Böyle Cemaat, bana lazim degil!.

Alman Hükümetide artik careyi burada Üniversitelerde Hocalar yetistirmekte bulmus, Heidelberg Üniversitesinde, birkac sene evvel baslatilan Bölümlerde, kendi Hocalarini yetistirip, Gurbette yasiyanlara sunmaya geciyor.

Bana sorarasan cok gec bile kaldilar, son Seneler, Salafiler burada kendi Zihniyetinin Din Kitaplarini yaymaya baslamislardi!.

Burada simdilik bu Salafi ............... örgütün BND tarafindan denetim altinda.

Sanirsam Nokta olarak yazdigimin ne oldugunu anlamissindir!.

Cemmat burada uyanmasi lazim, Din Kitabi olarak dayattiklari, essas bizim Dinimizle alakasi olmadigini anlayabilmeleri lazim!.

Ne bu Araplar, nede Tayyip, bizim Dinimizin Bekcisi olamazlar, Hz. Muhammedde zaten bir Arabistandaki kontrolde, Onlarin kendinden olmadigini söylemistir!.

Bende burada diyorum, Tayyip benim Dinimden Degildir!.
Benim Kitabimda, onun Hos gördügü, kabüllendigi, Kanun olarak aldigi, dayatmalar yoktur!.

Alaturkayida burada yolunu sasirmis bir Koyun olarak görüyorum.
Isterdimki, ayni masaya oturup, yeniden Dinini bulmasina yardimci olayim, Maalesyef buradaki bu ortamda Yüzüme bakamaz, bende onun Yüzünü görememki, Yüz Ifadeleri burada cok önlem tasir.

Bazilari Lafla anlar, bazilarinada Yüz göstermek lazim.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.