Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.09.13, 05:44   #8
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131222
Aldığı Teşekkür: 42614
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bu Nasıl Sözlük?

Bunu okudugum gibi hemen elektronik postalari Faaliyete sokup, suraya Elektronik postayla mektubu gönderdim. (siparis@inkilap.com)

Kopyasi surada!.

Alıntı:

Böyle seyler yazipta, Okullara dagittiginizda, Hem Cocuk tecavüzcülügünü, hemde Ölüme tesvik ettiginizi düsünemedinizmi?.

Kusura bakmayin ama, sizin yayin eviniz benim icin Ölmüstür, sizden hic bir Kitap daha almayip, Cevremide sizlerin yaptiginizdan haberdar edicegim!.
Adreside Bahceli evlermis.

Yarin veya öbürgün Frankfurta ugradigimda, bunlari dahada paylasmaya niyetim var!.

Böyle seyler Af bile edilmemelidir!.

Misirda Salafiler 8 ila 9 yasindaki Cocuklari evlendirebilir diye Anayasalarina almak isterken, bunlari Askeriye durdurdugunda, Tayyip Göz yaslari dökmüs, belkide onun icin Anayasamiza aykiri olarak, 15 Yasini önermis olabilir!.

Bakalim Okullara dagitilan Kitaplarda Salafi Sapik Kardesleri gibi, Ölülerlede Cinsel iliskiler olabilir diyede yaziyormu, bunu simdi Merak etmeye basladim!.

Ayni Resimle Almanca olarakta Amnesty Internationalada yolladim.

Simdi resimini yeniden koymadan, sadece yazimi Originalinde sunuyorum!.

Saygilarimla:

Alıntı:
So eben Laß ich in meinem Stamm Forum, das in der Türkei in den Schulen Bücher veröffentlich werden, die an Moral Vorstellungen unter aller würde sind.

Hier ein Auszug davon.

Sonra ayni resim gelip, yazilanlari almancaya cevirdim.

Ich hoffe das das Bild auch mit gekommen ist!.

Wort wörtlich heißt es da, Kinder mit 15 Jahren müssen Verheiratet werden, im falle der Zuwiderhandlung, würden die Eltern einer Belastung ausgesetzt, die unschön wäre und Konsequenzen hätte.
In so einem Fall, ist der Tod des Mädchens vorzuziehen!.

In meinen Augen ist das von Tayyip Staatlich geförderter Kinder******, inklusive Aufruf zum Mord.
Dieses kann und darf nicht Bewilligt, Geschweige den Geduldet werden.

Mit Freundlichem Gruß, Cetin Düslü.

Den Verlag, habe ich hier über auch schon eine E-Mail geschickt.

Der Verantwortliche Verlag ist!.:

www.inkilap.com

Adres: Adres: Çobançeşme Mahallesi Sanayi Caddesi Altay Sokak No:8 Yenibosna/İstanbul
Tel: 0(212) 496 11 11
Fax: 0(212) 496 11 12
Email: siparis@inkilap.com

Insallah International bir Skandala yol acar!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.