Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.09.13, 08:09   #13
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131062
Aldığı Teşekkür: 42520
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Eurovision Bu Sefer de Kürtçe Olsun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Olabilir, neden olmasın, bir çok vatandaşımızın kullandığı bir dil,
İnsan önce ne yaptığını çok iyi bilecek,
Biz kürt halkına, diline mi düşmanız, yoksa pkk'ya mı,
Bu hatayı bu zamana kadar çok yaptık, bari bundan sonra yapmayalım,
Ötekileştirmeden rahatsız olduklarını her fırsatta belirten arkadaşlara duyurulur,

Surada birde agzindan cikani kulaklarin duysun bee!.

Sen burada hangi Halktan bahsediyorsun?.

Utanmadan birde direk olarak Kürt Halki diyor, senin Kimliginide yirtip atmak lazim burada, sen kimin ulusu oluyorsunda, böyle laflar serpiyorsun?.

Burada söz konusu olarak anca, Kürt asilli Türk Halki gecebilir!.

Yoksa bu Cumhuriyeti yiktiginizimi zannediyorsunuz?.

Ya Askerligini yapmadin, yada Mosadin ekmegini orada kiriyorsun´ki, böyle satirlar sunuyorsun!.,

Her Askerin Silahin Üzerinde Yemini var burada!.

Sancak Sereftir!.

Cumhuriyet kuruldugunda, Sinirlarimizin icinde bulunan Halka, Türk Hüviyet Cüzdani verildi!.

Yasin müsait oldugu icin, su eski defterleri hatirlarsin belki!.

Eski bile olsa, geriye vermedim, halen Original olarak saklarim ben Hüviyet Cüzdanimi!.

Onun Bunun Lafida beni Baglamaz, Sancak ugruna Hayatimi Veririm!.

Misirdaki Müslüman diye gecinen Salafi kardeslerine Agliyanda, ne Benim Dinimden olur, nede Benim Hüviyetimden, Kitabimdanda Silerim öyle Vatan ve Din Düsmanlarini!.

Cogu gitti, azi Kaldi, Meraklanma sen!.

Alıntı:
Bu hatayı bu zamana kadar çok yaptık, bari bundan sonra yapmayalım,
Ötekileştirmeden rahatsız olduklarını her fırsatta belirten arkadaşlara duyurulur
Hata yapilmadi, Dislanmadida!.

Senin Tayyip, Ayrimcilik yapmaya kalkip, Kürt asilli Türk Halkini, Terörist ve .................... taninan, PKK´nin Kucagina oturttu!.

Dininde bile degisiklikler yapip, VIP Salonlari Camilere Soktu!.

Hadi Politikadan anlamiyorsun, "Dininde" Camilerde ne zamandan beri VIP Salonlari vardi?.

Senin yerinde olsan, Kaldirimdan asagiya atlardim, Yüksek hava iyi gelmemis, Dinini bile Karistirmaya baslamissin!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti