Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.09.13, 10:38   #1
Cansuyu
« Gün Batımı »

Cansuyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1857
Ettiği Teşekkür: 20107
Aldığı Teşekkür: 34522
Rep Derecesi : Cansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardırCansuyu şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Neseli
Standart Aklımızı Koru Tanrım! | Tokmak

Din ve mezhep eksenli dünya görüşü, Millî Eğitim’i içinden çıkılmaz bir hale getirdi ve okullarda kara çarşaflı kadın öğretmenler boy göstermeye başladı!

Çocuklarımız, bu kara çarşaflı öğretmenlerin ileri (!) görüşleriyle ülkeye yararlı, çağdaş gençler olarak yetişecek, öyle mi?

Millî Eğitim’i yöneten kafalar, Bakanlığın görev tanımındaki “Atatürk inkılap ve ilkeleri ve Anayasa’da ifadesini bulan Atatürk milliyetçiliğine bağlı öğrenci yetiştirme” ifadesini yok etti!

Peki, Atatürk milliyetçiliğine bağlı öğrenci yetiştirilmeyecek de ne yapılacak?

Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı, yeni öğretim yılının açılışında minik öğrencilere Afganlı lider Gülbeddin Hikmetyar’ı öven kitap dağıttı.
Bir zamanlar Tayyip Erdoğan’ın çökerek dizi dibinde oturduğu Hikmetyar, 1977’de kurulan “Hizb-i İslâmi”nin kurucusu ve önderidir.
ABD, onu “Azılı” diye tanımlıyor ve Afganistan’daki savaşta çoğunluğu sivillerden oluşan, en az iki bin insanın ölümünden sorumlu tutuyor.
Millî Eğitim Bakanı Nabi Avcı’nın dağıttığı kitapta Hikmetyar:
“Liderimiz bizim. Allah adıyla konuşur, Allah için savaşır. Biz küçük mücahitler, tüm ülke gibi, seviyoruz onu.” diye övülüyor ve genç dimağlara böyle yerleştiriliyor.

Demek ki bu iktidar, çocuklarımıza Atatürk milliyetçiliği yerine “Gülbeddin Hikmetyar milliyetçiliği”ne bağlı öğrenci yetiştirecek!
Tanrım! Sen bizim aklımızı koru!

Sözcü

Cansuyu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Cansuyu'in Mesajına Teşekkür Etti.