Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.09.13, 19:13   #13
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131255
Aldığı Teşekkür: 42646
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Bu Nasıl Sözlük?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi sarperim Mesajı göster
Dilimizde bu şekilde yerleşmiş olan birçok deyim ve atasözleri var. Örneğin "kadının sırtından sopasını karnından sıpasını eksik etmemeli" gibi...
Bu tarz konulardaki eserlerin yayımlanmasından önce, önleyici davranmak daha gerçekçi olmaz mı ....

Ya konudan biraz kacti, yada okuyupta tam kavrayamadiginizdan bahsediyorum.

Tam hatirlamayabilirim ama, sanirsam burada Türk Ceza kanunlari acik olarak ortada.
Bir taraftan sizin bahsettiginiz ata sözünde Kadinlardan bahsediliyor.

Tam hatirlamiyorum ama, belirli sartlar altinda anca, 16 Yasinda veya evvel Kizlar evlendirebiliniyor.

Bu Zamana kadar Kadindan bahsetmek?, bilemedim simdi.

Dogru Türkiye genelinde bazi Yerler bulunmakta, Ilk okul Cocuklari bile Evlendirilebiliniyor, bunu komple Yörede sakli tutup, kimse üzerine konusmuyor!..

Bu Abnormal davalara Savas acilmasi gerekmezmi?.

Resimdeki alintida görebildigin gibi, Ölüm bile göze aliniyor.
Halen bunlari Altin tartisina atan Milletimiz, Katil olmasi emredilmiyormu?.

Daha halen böyle seylerin, Yatak altlarina atilmasini atilmasindan kendim uzakta oldugum halde, "Rahatsizlandim".
Bagrinmanin Cagrinmanin daha yükseklere cikabilinmesi icin Elektronik Postayla bu skandalin yayilmasina karar verdim.

Ne zaman bunlara karsi gelecegiz?.

Kizlar Patates gibi Topraga gömülmeye basladigindami?.
Daha evvel Alman forumlarinda daha aktigv´idim, burada olan Hindistandaki olaylari bile kinadik, Insanlik namina.
Türkü, Benden olan bir parcayi burada kinamazsam, bunlardan Farkim olabilirmi?.

Hatirina getireyim veya Bilgilendirmeye calisayim, Cocuk tecavüzcülerin bazi laflari, iste beni fisfikledi diye geciyor.
Burada Kundakta olan Bebekler bile Tecavüze ugruyor.
Bazi Sapiklar Bebegin Gülümsemesine bile, katlanamiyorlar.
Bunlari yazarken bile icim sizliyor, cünkü aci gercekler!.

Bunlara her yerde Duuur denilmesi lazim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti