Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.09.13, 20:39   #42
Cliff Durden
... Cliff 'Em All...

Cliff Durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 1103
Aldığı Teşekkür: 6486
Rep Derecesi : Cliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Aristo Mesajı göster
Tamam hoşgörü ve anlayışla sana karşı... Sana karşı ama...

Ama lafla anlamıyor bu insancıklar...

Gerçekleri alacaksın, kendini dindar ilan edenlerin suratına çarpacaksın. Hem de hiç ''acaba ne düşünürler'' diye düşünmeden...

Utanmazlar kömüre, makarnaya, haksız ihalelere, haksız işe alınmalara, terfilere, tayinlere, zamlara tav olmuşlar çıkar için...

Suratlarına vuracaksın bu aymazların müslüman falan olmadıklarını...

Diyeceksin mesela onlar ''hık mık'' edince...''Sus lan, kes sesini, git Tayyip ve Gül gibi peşinden koştukların Amerikan askerlerine dua ederken sen de git o Amerikan askelerine dua et...

Hiç acımayacaksın... Duvarla (!) yüzleştireceksin bunları... Diyeceksin ''senin cumhurbaşkanın 2 milyon müslüman gözlerinin önünde katledilirken ''Amerika, İslam alemine demokrasi getiriyor'' diye Amerika' yı alkışlamıştı; ''hadi sen de alkışla efendin Amerika' yı'' diye...

Suratlarına vuracaksın...

Tüküreceksin gerekirse...

Hiç öyle ''aman yumuşak olalım, ürkütmeyelim, siyasi mücadele verelim'' havalarına girmemek gerekiyor artık...

Gerçekleri suratlarına vuracaksın!

Hem de hiç acımadan!

Aman incinirler, aman üzülürler, aman bilmem n'olur'' falan yok...

Biz yumuşadıkça adamlar bizim yaşamımızı bile kendi yaşamlarına uydurur oldular...

Hep terse ve tam terso!

Aslında sende bunu böyle olması gerektiğini biliyorsun
Benim bunları bilmeme gerek yok Aristo zira ben zaten seçim dediğin şeye inanmıyorum

Goldman'ın dediği gibi oy vermek birşeyleri değiştirseydi yasaklanırdı.. Benim de felsefem bu yönde..

He benim gibi düşünüyorsan, yani seçim zart zurt yalansa üstte yazdıklarıa imzamı basarım aynı fikirdeyiz..

Hee Ama amaç seçimse bu dedikllerinin hiç birinin gerçekleşmeyeceğini sen de biliyorsun. Seçim yalanlar üzerine kuruludur.. ya yalanı söylersin ya da kaybedersin..Eğer seçim herşey diyorsan, bunu demene rağmen yalan söylemiyorsan kaybetmen %1500 garanti..he kaybettikten sonra da yok efendim halk şöyle anlamadı da yok efendim halk böyle anlamadı diye ağlamak boş iş. Zira dediğim gibi halk duymak istediklerini söyleyince sana oy verebilir

Bunların doğru olduğunu da sen biliyorsun

----------

Sayın Real;

Ünlem çok şey ifade eder doğru.. Ama 3 milyon okuma yazma bilmeyen nüfusun olmadığı, 10 milyon insanın ilk okuldan çok daha fazlasını okuduğu toplumlarda birşey ifade eder..

Beni anladığınızı çook iyi biliyorum

''Abi şimdi bir adamın yengesi var ona yürüyor, yenge de çocuğa yürüyor, amca teyzeye yürüyor...''

Ana fikir açık, basit ve doğruydu. En sonunda Cem Yılmaz ve diğerlerinin öğrendiği şeyi öğrendim;

Bahçevan aşçıya, aşçı evin büyük oğluna, büyük oğul yengeye, sonra hep beraber uşağa

Kurt Sutter bazılarının neyine la, bu imza yeter. He bu suç değildir inşallah.
Cliff Durden isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Cliff Durden'in Mesajına Teşekkür Etti.