Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.09.13, 20:59   #8
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131157
Aldığı Teşekkür: 42575
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: CHP'nin Suriye Bildirilerini Davutoğlu mu Yazıyor?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Tarih:15.08.2010 Yer: Gaziantep | Erdoğan: ''Kardeşim Esat''

Türkiye Türkiye olalı, böyle bir Başbakana rastlamadı.. Ben şahsen utanıyorum...

Bunada artik Yahudi Hamlesi demezlerse!.

Ilk önce Kanina girmeye calis, bir zamanlar Yahudilerin Osmanlinin kanina girdikleri gibi, Burada Rus Askeri birliginden vaz gectiremeyeceginin farkina vardiginda, 180" dön!.

Ne güzel Esad Rus Askeri birliginden vaz gecseydi, Afganistanda , Libyada, Irakta oldugu gibi Bati Ülkeler hemen Iran´i basip burada Irzlarina gece gece Demokrasiyi getireceklerdi Iran´ada!.

Mosad bayagi ögretmis bu Tayyibede, biraz sabirsiz geldi bu Cocuk bana.

Bundan zaten ne Köy olur, ne Kasaba, Kullanirlar iste böyle Yahudiler, Diktiriler Vergi vermez Elmas Pazarlarini, bunlarin geníslemesi icin AVM´lerini, sonrada Kullanilmis Don gibi Atese atarlar Tayyibiiiii!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti