Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.09.13, 01:32   #43
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39537
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Cliff!

Ben kaç kere yazdım ''oy hakkı için bu millete zeka testi yapacaksın'' diye... Zekası yerlerde sürünen insanlar bir ülkenin kaderini makarnaya, bakliyata ve kömüre verdiği oylarla belirleyemecek... Zeka testinde sınıfta kalana oy hakkı yok benim istediğim rejimde zaten.

Aslında sen biraz fazla hümanistsin ve biraz da belki aşırı demokrat!

Ben geri zekalıları oy hakkından mahrum bırakıp, zorla onları eğiten, adam eden bir rejim istiyorum.

Sen anarşist olmana rağmen olayları biraz fazla hümanize ediyorsun...

Elbette ben de hümanistim. Ama bu geri zekalıları zorla akıllandıracak kadar hümanist.

Netice itibarıyle bir düşün... Bu aklı olan ama kullanamayan yüzde elliyi zorla aklını başına getireceksin... Zorla ha... Ha elbette döve döve falan değil... Zorla derken oturtacaksın sıraya aynı ilkokul öğrencisi gibi...

Etten insan yaratacaksın...

Ondan sonra oy hakları olacak!

Demokrasi, salakların amip gibi çoğalarak oylarıyla bir ülkenin kaderini belirlediği dandiko rejim değildir.

Şimdi işte Japonya. Dünyanın en gelişmiş ve en modern ülkesi. Japonya' yı japonlardan arındır. Tek bir japon bırakma Japonya' da; ama sanayi, bankalar, limanlar, yollar falan ne varsa şu haliyle kalsın...

Ve japonlardan boşaltılan Japonya' ya bizim bu yüzde elliyi yolla...

Ne yaparlar ilk olarak?

Yağma ve talan...

Hatta birbirlerini keserler daha çok haram elde etmek için.

Ve 6 ay sonra o dünyanın teknoloji devi Japonya batmıştır...

O nedenle bir anarşistin bu kadar hümanist olmasına hayret ediyorum.

En iyi hümanizm, insanları zorla etten insana dönüştürmektir... Zorla ha...

Ama kendi çıkarları için zorla...