Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.09.13, 03:44   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131222
Aldığı Teşekkür: 42614
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Aklımızı Koru Tanrım! | Tokmak

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster
Millilik gidince yerine eğitim kalıyor eğitim ise eğitimden ne anladığınıza bağlı. Merdiven altı tekke ve zaviye benzeri öğretim yapanlarda eğitim veriyor, çarşaflı türbanlı ev ev ve bir çok yerde bire bir markaj misali beyin yıkamaya çalışıp Akp propagandasın yapanlarda eğitim veriyor.

Türkiye'de Tevhid-i Tedrisat yok olduğuna göre, Ulusal değerler müfredatlardan çıkarıldığına göre, millilik de beraberinde yok olmuştur. Zaten Bakandan başbakanına kadar hiç biri milliyetçi ve ulusalcı değil eğitimlerde milli olmak vasfından yoksun olacak.
Zaten ellerine gecirdikleri Valilik binalarina kadar, 90 Seneden beri üzerinde yeri bulunan iki harfe "TC" Harflerine bile karsi cikip, Restorasyondan sonra Uzaktan görülmesi amacli Büyük yazilar yazdirip, TC Harflerine yer brakmamaya calisan Zihniyet, bundanda gazini alamamis, Anayasadan bile Türk Harflerini cikarmaya kalkmisti.

Burada geri Vitesi takmaya Mecbur birakilan Zihniyet, simdilik Belediye secimleri, ertesi yilda Genel secimlerden zarar görmemesi icin ellerini cekmis durumda.

Zaten Basbakanlik Sisteminide degistirmeye kalkmis, onun icin Zemin hazirlamakla ugrasan Zihniyet, böylelikle, kendine yeni bir Nesil yetistirme amacinda ilerliyor.

Burada Milli Mücadele ne kadar Mühim oldugunu "Her Gün" Gözümüzün önünde tutmamiz lazim!.

Böyle Düsnceleri Girtlaginda durdurabilmemiz icin Ugrasmamiz, Tarihimizi Hic Bir Zaman Unutmamamiz lazim.

Tarih kitaplari bile, Bu Vatan Hainlerini Af Etmiyecektir!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti