Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.09.13, 01:59   #147
Mathematician
Kroniköğrencideğilartık:D

Mathematician - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 298
Ettiği Teşekkür: 12966
Aldığı Teşekkür: 17543
Rep Derecesi : Mathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevherMathematician işlenmemiş cevher
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)

Alıntı:
Bu hafta kariyer evinizde heyecan verici, güzel bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. 19 Eylül tarihinde gerçekleşecek olan Balık Dolunayı, sizin için heyecanlı gelişmelere gebe diyebilirim. Bazı işlerin geri bildirimlerini alabilir veya çevrenize anlatabileceğiniz bir zafer puanı alabilirsiniz. Jüpiter oldukça iyi bir konumda, daha yakın olabilirdi ancak şimdi durduğu yerden de yeterince iyi enerji yollayarak sizi destekliyor.

Bir profesyonel teklif, maaş zammı veya kar edebileceğiniz önemli bir gelişme ile Dolunay haberi alabilirsiniz. Ertesi gün, yani 20 Eylül tarihinde ise Plüton, vergi, ikramiye, telif, lisans ücreti, kredi, miras, ipotek evinde, Oğlakla doğrudan kazanç sağlayabileceğiniz bir haberi size müjdeleyebilir.

Bu hafta gerçekten bazı şeylerin geri bildirimini aldım. Aileme anlattığım zaferim oldu. 20 Eylülde hiç beklenmedik bir şekilde parasal anlamda bir haber aldım.

Vayy be bu kez tutturdular mı ne. Önümüzdeki haftanın yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum.