Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.09.13, 10:02   #1
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Kimler İçin O Paket?

Başbakan Erdoğan, 30 Eylül’de bir basın toplantısı yaparak “Demokratikleşme Paketi”ni açıklayacak.

Aman ne güzel!

Peki, ne var bu pakette?

Bilinmiyor ama Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay “Bugüne kadar yaptığımız çalışmalar içinde en büyük paket olarak bunu görüyorum” diyor.

Ona göre, epey sürprizler olacakmış.

Çok beğenilip, çok takdir edilecekmiş…

Türkiye’de herkesin daha özgür yaşayacağı, hiç kimsenin ‘ben şu düşünceden, inançtan dolayı zorluk çekiyorum’ demeyeceği bir ortam oluşacakmış…

Bunları dinlerken, acı acı güldüm…

Aydın bir sanatçımız olan piyanist Fazıl Say, büyük ozan Hayyam’ın 900 yıl önce yazdığı bir şiiri Twitter hesabında nakletti diye 10 ay hapse mahkûm edildi!

Gezi Parkı olayları sırasında camide içki içildiği iddiasını doğrulamayan dürüst imam ve müezzin görevlerinden alınıp başka yerlere sürüldü…

Polisler, demokratik protesto hakkını kullanan gençleri dövmeye, biber gazı sıkarak ölümlere sebep olmaya devam ediyor…

Adalet sistemi ve yargı baskı altında!

Cezaevleri, gazeteci dolu…

Türkiye basın özgürlüğünde 174 ülke arasında 154’üncü…

Temel hak ve hürriyetlerde ise 97 ülke arasında 76’ncıyız.

Demokratik denilen paket bunlara çözüm getirecek mi? Yoksa sadece İmralı mahkûmu Apo ve PKK’lı teröristler için mi hazırlandı o paket?

Bir paket açıklanacak ama o paketin adı yanlış!

Tokmak-Sözcü

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.