Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.09.13, 16:07   #9
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131084
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Hurdacının Aşkı - Aşk Hikayesi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Senin başka işin yokmu? beni takip ediyorsun,

Yaptığın hakaretlerin özrünü dilemeden,

Ben sana kaç kez söyledim, ben senle konuşmuyorum, yazılarıma alıntı yapma diye,

Daha nasıl açık yazabilirim,

En masumane yorumlarıma bile lüzumsuz sataşmalarla saçma sapan cevaplar veriyorsun, sana katlanmak zorunda değilim herhalde,

Avrupada yaşıyorsun ama nezaketten haberin yok,

Fikirlerimiz uymuyor diye bana hakaret etmeye hakkın yok, hakaret aciz insanların işi, bunu yapma

Ben yokken nasıl davranıyorsan öyle davran, beni yok say, uzaklardasın bende senin kalbini kırmayım

Bu yaziyi simdi Hakaret olarak algilamissan, acik vermeye basladigini belirtmek isterim.

Dogru Avrupanin Göbeginde yasiyorum Su an.

Burada sadece Trakyalilar degil, Artvin, Kars, Igdir, Agri, Van, Hakkari, Sirnak, Mardin, Urfa, Gaziantep, ve Hatayli bile icinde olan Toplum icinde yasiyorum.

Taki simdi Erzurum sivesine baslarsam, Tencereye kapak gibi oturabilir.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla