Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.09.13, 20:55   #4
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20034
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: RTÜK Kararını Verdi: Ulusal Kanal'ı Kapatacak

Halkın haber alma özgürlüğüne engel olacaklar abi.. İstiyorlar ki etraflarında ki herkes el-pençe divan dursun..

Varsayalım ki kamu düzenini bozmak istiyor Ulusal Kanal.. Kamu düzeni düzgün mü ki? Hükümetin icraatları sonunda toplum ayrışmadı mı? bizler ve ötekiler, gavur İzmir falanlar filanlar...

Bunlar Türkiye'nin dengesini bozdular. Basının tarafsızlığını bitirdiler.. Bîtaraf olmayan bertaraf olur, demedi mi hükümetin başı ?? Tarafınızı seçin demedi mi Türkçesi??

Benim anladığım; ya benden olursun ya tarumar ederim hepinizi'dir...

Neden böyle anladım? Karşısında kim vardı? Asker, tarumar oldu. Yargı-hukuk, tarumar oldu. Muhalefet hep tarumardı zaten.. Yazılı ve görsel basın, bakınız muhalif yazarlar işlerinden nasıl atıldı, muhalif televizyoncular nasıl işsiz kaldı... Törenleri ertelemedi diye Engin Alan'a yaptıklarını itiraf ettiler..

“Bir ülkenin Başbakanı, soruyorum sizlere anma törenine gider de bir korgeneral orada ayağa kalmaz mı? (alkış) Kalkması gerekir, kalmadığı anda da bedelini öder. O ayrı mesele. Zaten bedelini de ödedi (alkış). Çanakkale’de anma törenlerine gidiyoruz, bu beyefendi ayağa kalkmıyor. Ondan sonra da gereği yapıldı o ayrı mesele. Ama şimdi bakıyorsunuz gideceği yeri o da buldu.

Oysa Engin Alan
Sözcü gazetesinden Emin Çölaşan’a 11 Nisan 2010’da verdiği röportajda,

“Bana vali aracılığı ile haber gönderiyor, 2 saat geç gelecekmiş, ‘töreni geç başlatsınlar’ diyor. Kabul etmedim, ‘emir değişmez’ dedim. O da zamanında gelmek zorunda kaldı. Konuşması bitti. Ayağa kalkmadım, alkışlamadım” demişti.

Neymiş efenim ? Ayağa kalkacan.. Alkışlayacan...

Kandırmayalım kendimizi demokrasi falan yok bu ülkede.. Atatürk'e diktatör diyen gerici kesimin ve Karen Fog'un çocuklarının desteklediği bir gizli dikta rejimi var bu ülkede, nokta

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.