Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.09.13, 22:18   #5
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18753
Aldığı Teşekkür: 20030
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Yeni Merkez Bankamız

Bak şimdi, ne güzel 2-1 yeniyoruz, moralim güzel-di... Ya hu sevgili Taner, bu yazıyı yarın paylaşaydın ya bizlerle..

Yine de sağol, Rifat Serdaroğlu'nun bu yazısından haberdar olduk.. Yazarın da ellerine sağlık, belleğine parmaklarına kuvvet, dedikten sonraaa...

Ben ağzımı bozuyorum burada bu antlaşma mı anlaşma mı her ne haltsa yapanlar için ama siz duymuyorsunuz..

Elin Saudi'si yapar yapmak ister tabi böyle bir anlaşma, kim kaçırır böyle imtiyazları, onlara lafım yok da..

Leyynn (kibarca yazayım belki yönetim görmez), ........... .... ....... ... ...... .......... ............ ........... ........ lar, leyynnn ........ ...... ................. .................... ... .... ... ....lar..

Bir kere de şu devlet için şu millet için iş yapın be.. Allah inancınız yok mu? Hayatınız para be...

Leyynnn ... ............. .......... lar...

Ne güzel memleket bee..

Bunlar kul hakkını bilir mi acep ??

Aaaa neden benim yazdığım bazı yerler de noktalar çıkmış ki .. Allah Allah..

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.