Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.09.13, 22:40   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131254
Aldığı Teşekkür: 42637
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yeni Merkez Bankamız

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mislina Mesajı göster
Bunun anlamı "İsviçre" ülkemize mi geliyor ve kara paranın aklanması için yeni bir sistem mi oluşturuluyor?
spekülasyon olarak oda düsünebilinirde, burada amacin daha baska oldugunu zannediyorum.

Planlar bundan 20 Sene evvel yapilip, SAUdilerin Petrolünün bir gün bitecegi O zamanlardada biliyordu.
Burada Planlamaya göre, SAUdiler büyük Projeler baslatip, Finanz sektörünü cekmeye calismislardi.

Bunun icinde sadece Dubai degil, daha baska düsünceler oldugunu zannediyorum.

Oralarda Denizin icinde bile yeni adalar yapip, kendi Politikasini örtmesine yetemedi, böylelikle Türkiye bir baska Las Vegas ve Finanz sektörü edilme, buradan amaclarina ulasma cabalari olabilir diye düsünüyorum.

Nede olsa son 20 Sene icerisinde, Türkiye Turistik gelismelerinde Avrupa Ak Deniz Ülkelerinide gecmeye basarmis, Ispanyada Betonlastirilmis Sahiller simdilik Sinek avlamakta.

Bunun üzerine daga evvel Türkiyenin Dogusuna yapilan yatirimlar, böylelikle yakinda patlak verecek su Kitligi, burada daha baska hallere neden olacaktir.

Konstantinopel, simdiki ismi Istanbul olarak büyük bir büyülme tarihini yeniden yasayip, Sadece Avrupanin degil Orta Asyaninda bir Elmasi olma durumunda.

Burada yatirimlar dogru dürüst yapilirsa, Amerika bile Disardan getirmeye mecbur kaldigi Energi yüzünden Dünya üzerine olan etkisinide kaybeticektir.

Amerika yeni Petrol yataklari pesinde olsada, burada Rusyaya karsi Kuzey Kutubu hemen hemen kaybetmis durumda, Sayet Rusyayla ilerki senelerde bir oyun oynanmazsa.

Burada Son Kartlari olarak zaten Türkiyeyi icine sokup, Tarihi Baglantilari vardir diye, Rusyaya karsi girimlerin gözükebilecegini zannediyorum!.

Dedigim gibi, sadece Spekulativ.

Söyle Internette yayilan resimlere bakildiginda!?!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti