Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.09.13, 00:41   #48
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39537
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Hah, işte budur,
Yazdıkların akıl mantıkla uyumlu olacak böyle,
gayet mantıklı sistemle uğraşmak, sistemi eleştirmek,

Neyse, Cliff Durden tebrik ediyorum,
bundan sonrasını aristo düşünsün
ala'turka bizim anarchi/cliff' e teşekkür etmiş... Ben şimdi bir AKP' liden teşekkür alsam ''nasıl bir hata yaptım ben de bir AKP' liden teşekkür aldım'' diye kafamı yerdim ha... Cliff' de yesin kafayı biraz... Kendi etti kendi buldu açıkçası biraz

Biz diyoruz ki, kafası çalışanlar oy versin.

Cliff, diyor ki özetle ''kafası çalışan AKP' li ler de var''...

Var da yüzde kaçı bu AKP' lilerin? Belki yüzde 1, belki bilemedin yüzde 3!

Kafası çalışanlara oy hakkı verip, İQ derecesinden ilkokul 1' de çakacakların oy verme hakkını ellerinden alırsan zaten o kafası çalışan AKP' liler AKP' ye oy vermezler... Bilirler çünkü ilk seçimden bir kaç gün sonra oluşacak hükümetin kendilerine yapacaklarını...

Zekasını kullanan toplumlar zaten bu geri zekalılar ve onların seçtiklerini ilk fırsatta ekarte eder, tarihin çöplüğüne atarlar... Bunu bile bizden iyi bilen o çok akıllı AKP' liler' de (cliff'in sözleri) zaten AKP' ye oy veremezler o şartlarda..

Ben güzel bir ''gönderme'' yaptığımı sanıyordım biraz da ironik olarak... Hani hayal kurarak biraz gerçeği irdeleme isteğiydi benimki...

Bir ironi yaptık, anasını satiym, önce anarşist (!) ceza sahasına girdi, sonra da AKP' li...

İkisi de peşpeşe ofsayta düşüverdiler de hala haberleri yok...

Ha cliff' i anlarım; onun yazdıklarında anlaşamasak bile bir mantık var...

Ama bir AKP' li olan ala'turka da ofsyta düşmüş, bir de ofsaytta olduğunu bile bile bir de bir anarşistin arkasından yere atıyor kendini ha; hakeme panaltı çaldırtmak için...

Nasıl bir zihniyettir bu AKP' lilerde ki zihniyet ki, bilmeden anarşistlere bile tav olurlar ha...

İşte ala' turka alışmış ya, tüm hakemler kendilerinden zaten de, ala'turka çamura yatsa, bir de hakemler ona penaltı verecek... ala'turka haksız penaltıdan gol atacak...

Halbu ki, bir anarşistin arkasına ''secdeye yatıyor'' haberi yok...

ala'turka@ : Ben son tahlilde bir anarşistle anlaşırım ama sen uyandığında hangi uykudan uyandığını bile anlamamışındır o anda...

Kendini çamura atar, orda kalırsın ama haberin olmaz...

Aynı şu anda olduğu gibi...