Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.09.13, 01:04   #50
Cliff Durden
... Cliff 'Em All...

Cliff Durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 1103
Aldığı Teşekkür: 6486
Rep Derecesi : Cliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura aboutCliff Durden has a spectacular aura about
Ruh Halim: Kotu Cocuk
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Alaturka beğensin beğenmesin bana ne aristo.. bir milliyetçi yazılarımı beğense ne hissedeceksem bir akpli de beğense aynı şeyi hissederim.. yani hiç.

Ben kendi doğrularımı yazarım.. Görüşlerime katılan beğenir katılmayan beğenmez. Yarın bir yazımı sen beğenirsin o beğenmez, bu da benim için bir cacık ifade etmeyecek. Dediğim gibi doğrularımı yazarım ben..

Bunlar konu dışı.. Yok anarşizmi parantez içine ünlemle koymalar yok alaturka beğenmiş ofsaytmış bunlar benim için gereksiz konular.. Hee saygım var hepinize o yüzden bu saçmalıklar için bile açıklama yazıyorum.

Gelelim konu içi dediklerine..

Alaturka benim konuma dahil olmadığı için onun hakkında yazmayacağım..

Ofsayta düşenin ben değil de bizzat sen olduğunu anladığında zaten aynı fikirde oluruz. AKPnin okuyan tayfası %1 miş de bilmem neymiş de.. Nereden biliyorsun.. İstatistik mi tutuyorsun..

Yahu kendinizle çelişe çelişe bir hal oldunuz. Bu heriflerin %1i %3ü imiş. Ondan sonra da üniversiteleri ele geçirdiler diye ağlanıyorsunuz. %1 %3 ile mi ele geçiriyor üniversiteleri.. Şirketleri.. devlet dairelerini.. okulları.. camileri.. polis teşkilatını..orayı burayı..Buralara hep okuyan insan alıyorlar.

He buna da klasik bir beylik cümle ile cevap verebilirsiniz pek tabi.. Okumak cehaleti alır eşeklik baki kalır vs. gibi..

Makarnaya oy satanı eleştirmeye devam edip makarnaya oy satılmaya bırakıldığı sistemi eleştirmemeye devam ettiğiniz müddetçe seçim sistemine inanların hepsi birdir. AKP CHP osu busu.. hepsi birbirinin aynısıdır böyle devam ettiği müddetçe.

Bu kardeşinizi ister dinleyin ister dinlemeyin çok umrumda da değil ama benim söyleyeceklerim bundan ibaret.

''Abi şimdi bir adamın yengesi var ona yürüyor, yenge de çocuğa yürüyor, amca teyzeye yürüyor...''

Ana fikir açık, basit ve doğruydu. En sonunda Cem Yılmaz ve diğerlerinin öğrendiği şeyi öğrendim;

Bahçevan aşçıya, aşçı evin büyük oğluna, büyük oğul yengeye, sonra hep beraber uşağa

Kurt Sutter bazılarının neyine la, bu imza yeter. He bu suç değildir inşallah.
Cliff Durden isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Cliff Durden'in Mesajına Teşekkür Etti.