Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.09.13, 01:15   #52
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39571
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cliff Durden Mesajı göster

Bu kardeşinizi ister dinleyin ister dinlemeyin çok umrumda da değil ama benim söyleyeceklerim bundan ibaret.
Ben dinliyorum ve eleştirsem bile her dediğine fazlasıyla değer veriyorum...

O konuda bir endişen olmasın ki zaten bir anarşiste, başkasının endişesinden ne?

Ben ironi yapıyorum ve kafası çalışmayanların oy hakkını ellerinden alınca en azından ilk seçimlerden sonra, o kafası çalışmayanların bile daha rahat edeceklerini iddia ediyorum...

İroni de olsa, gerçek bu!

Bunları birileri akılsızlıklarını anlasınlar, çıkar için vatan sattıklarını, yarın onların sayesinde belki de çıkar için satacakları vatan bile kalmayacağını yazıyorum hep...

Sen de biraz tipik (!) anarşist... Biraz da eleştirmeyi bir yana bırakıp alternatif koysan hiç fena olmayacak.

Evet Cliff; nasıl çıkacağız bu açmazdan? Ama ütopisiz ve bu ülkenin gerçeklerinden yola çıkarak...

Buyur söz sende...