Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.09.13, 01:45   #9
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39580
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Türkiye Solunda Yöntemler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Açıklamaya lüzum kalmamış cevabı kendin vermişin zaten aristo
Ama yazını takdir ettim, kendi çapında felsefen sağlam, böyle gidersen çok güzel,
senin gibi dava adamı kişilerle uğraşmaz, basit erdoğan eleştirilerini bırak bence
Gider bir yerde anarşist Cliff' i destekler, gelir burda beni destekler... Topaç olup her işine gelenin ardında dönmen gerekmiyor ala'amerikana!

Hangi basit Erdoğan eleştirileri?

Senin adamın dediklerini yüzüne vurdum kaç sefer... Cevap vermedin, veremedin... Şimdi yırtık balondan fışkıran hava (!) gibi piyasaya atıyorsun kendini...

Senin Erdoğan müslümanları efendisi Amerika' ya fazlasıyla kıydırdı ama yetmedi... Sana da yetmedi galiba...

Bak ben No Pasaran ile Cliff ile tartışırım bir adab içerisinde...

Ama her üçümüzde senin o Erdoğan kalkıp utanmadan Haçlı ordularını daha dün ''kardeşim'' dediği Suriye' ye de, Libya' ya da, Irak' a da davet ederken biz üçümüzde karşı çıktık... Sen davet edenlerin peşinde kaldın hala...

Biz üçümüz kalkıp Amerika' nın cani askerleri müslümanları kılıçtan geçirirken kalkıp Erdoğan gibi o pis conilere dua etmedik...

Lanet ettik!!

Sen müslümanları katlettirenlerin peşindesin hala...

Ve biz üçümüzde yüzsüzce Amerika müslümanları katlederken kalkıp ''Amerika, islam alemine demokrasi getiriyor, biz de BOP gereğince destekliyoruz'' diyenleri desteklemedik; değil mi...

Bak biz üçümüz nereee, sen nereee...

Sen hala Amerikan askerlerine dua edip, onların İslam alemine demokrasi getirdiği yalanını uyduranların peşinde... Sen hala Haçlıları İslam coğrafyasında müslüman katlettirmek isteyenlerin peşinde...

O yüzden sus sen...

Hiç konuşma!

Rol yapma, müslümanlık falan da taslama...

Bak biz üçümüz sence ateist... Sen ise müslüman ha...

Şu beğenmediğiniz ateistler kadar olun önce siz...

Haçlılara İslam alemini işgal ettirip, müslümanlar milyon milyon gebertilirken onu mümkün kılan Gül ve Tayyip gibileri destekleyin siz...

Ha siz inançlısınız ya?!

Öbür dünyada senin dinine göre sen ve senin peşinden gittiklerini yakacaklar sonsuza dek... Derileri yanıp eridikçe Allah' ın ona yeni deriler verecek bir daha bir daha yansın, derileri bir daha bir daha yüzülsün yana yana diye... (Dinini biliyorsan ayetleri hatırla!)

Sana bir bir şey diyeyim mi:

Sen yani müslümanları kıydıranların peşinde çıkar için koşturanlar var ya...

Siz cehennemde yanarken (Allah' ın ayaeti bu, ben demiyorum) biz üçümüz sizin altınıza odun atacağız zevkle...