Tekil Mesaj gösterimi
Eski 23.09.13, 14:26   #59
ZeZe
Alea İacta Est

ZeZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 219
Ettiği Teşekkür: 11284
Aldığı Teşekkür: 9993
Rep Derecesi : ZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyorZeZe artık herkes tanıyor
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Dindar Nesil İçin Dindar Öğretmen Atadılar!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cliff Durden Mesajı göster
Burada ayrılıyoruz işte Aristo

Zeka testi ile mi ayıracaz kimin katılıp kimin katılmayacağını..

En basiti şöyle bir düz mantık kuralım.. AKP'ye destek veren iş adamları yok mu? Adamların IQ'ları seni beni sollar o derece iş adamları var.. IQ testi ile belki sen ben çıtanın altında kalırız onlar kalmaz

AKP'yi destekleyen akademisyenler var..Kimi torpille kimi bileğinin hakkıyla.. Şahsım adına konuşayım süper zeka değilim Aristo ne akademisyenler var heriflerin gözlerinden zeka akıyor.. AKPyi de destekliyor.. Yine AKPyi desteklemeyenlerin çoğu çıta altında kalır bu herifler kalmaz belki de..

Günlük memurlar var.. özel sektörde çalışanlar var.. Okuyup çalışmayanlar var.. var da var Aristo.. Ne zeka testinden bahsediyorsun..

AKPyi desteklemeyen diğer partileri destekleyenler içinde hepsinin atomu parçaladığını falan mı düşünüyorsunuz anlamıyorum..

İş partilerde değil Aristo benim derdim AKP CHP MHP BDP SP.... TKP vs. değil.. Benim derdim sistem..

Elbette antik yunan dönemide Aristotales'in tanımladığı demokrasi ile günümüzdeki demokrasi aynı şey değil ama Aristotales'in ulaştığı sonuç bugün de geçerli.. Demokrasi yozlaşmaya en açık sistemdir.. O da isimdaşı sen aristo gibi cahillik temelli çıkarım yapar ama benim çıkarımım cahillikten değil muhtaçlıktan olduğunu yönünde..

Siz AKP'yi ve seçmenlerini eleştiriyorsunuz.. Bense AKP gitse CHP gelse bir haltın değişmeyeceğini düşünerek yaratılan sistemi eleştiriyorum.. Aramızdaki fark bundan ibaret..

Türkiye tarafını seçip bu raya girdiğinde tarih 1950'yi gösteriyordu.
Onlar zeka değil, aç gözlülükleri egoları ve hırslarıyla her havaya oynayan karaktersizler zaten. Şeytanla yatıp kalkan, kendi ailesini bile satabilecek nitelikte, hasta annesine bile bakmak için para almayı kabul eden onursuzlar. Onun IQ yüksek olsun benim gözümde adam değil. Burada 3-5 zengin (zengin ama nasıl zengin?), akademisyen, yazar müsveddesi örnek teşkil edemez sanırım. Bülent Ersoy, Orhan Pamuk gibi insanları ben tartışmalarda örnek almıyorum mesela onlar da oy veriyor O insanlara saygın insanlar, IQ yüksek, değerli insanlar demiyorsunuzdur umarım (:

Hükümetlerin icraatı olumsuz olupta millet itiraz etmez ve düşürmezse, bütün kusur ve kabahatlere katılmış demektir.

Gerçekten şunun bunun oyuncağı olabilen milletler, haklarını algılamamışlar demektir. Ve böyle bir millet, denetim altında bulundurulmaya layık olur..
Mustafa Kemal ATATÜRK

Benim dinim adalet, hak, vicdan.
Buna göre yaşayanlarla aynı dindeniz.
Kendinize ne derseniz deyin, kim olursanız olun.
Genç evli çifti üç ay kira ödemedi diye
sokağa attıran hacı ile cennette olmaktansa,
kediye ağlayan ateistle cehennemde yanmaya razıyım.

İhsan Eliaçık
ZeZe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz ZeZe'in Mesajına Teşekkür Etti.